Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Cred ca am scris si rescris aceste randuri de 20 de ori pana acum...mi-as fi dorit sa cuprind in cateva cuvinte o descriere completa, atragatoare si in acelasi timp sa exprime seriozitatea de care dam dovada, dar ma lungeam prea mult ...si m-am decis sa va scriu din suflet pentru ca daca pui suflet in ceva, "rodeste" mai bine!

In primul rand draga mamica, bine ai venit pe topicul nostru si dorim sa te simti cat mai bine aici[noi ne straduim], mai dorim sa gasesti ceea ce cauti si daca nu gasesti ceva, am dori sa ne anunti ca sa facem apoi tot posibilul sa indeplinim cererea in timp util!

La noi gasesti hainute pentru puiutul tau import Uk,din materiale foarte placute si de calitate..si ceea ce este cel mai important...la preturi pentru toate buzunarele!

Fie ca sacul mosului sa fie cat mai mare[mosul cadou] si [cadou de craciun]sa fie acelea pe care le visati!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Ne poti contacta prin:

-email- andreibabyfashion@yahoo.com/valabil si messenger
    -telefon-0729689455
    -mesaj privat in forum-

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Transportul in asiguram noi in toate cazurile in care cumparaturile depasesc 100 ron prin Posta Romana!

[imbratisarea]

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    1) bavetica frac-material cauciucat, marime unica 6-12 luni, ideala pentru masa bebelusilor care vor sa manance singurei; acopera zona predispusa murdariei, prindere inteligenta cu scai.

Pret 20 RON

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    2) Caciulita MOS CRACIUN, marime 6-12 luni, material foarte placut la atingere!

Pret 10 ron!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    3) Set 3 body -100% bbc, 6-9 luni- 25 ron

[

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    4) Set de 5 bavetele cu dublura cauciucata-bavetelele sunt diferite, placute si atractive pentru puiul tau si la indemana tie datorita prinderii inteligente cu scai.

Pret 30 ron /set.

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    5) Costum Mos Craciun- set 2 piese, material de calitate, pret 50 ron

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    6) Set caciula+ manusi, calduroase,prindere cu scai, materiale placute la atingere, marime 6-12 luni. Pret 40 ron

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    7) Blugi 100% bumbac, design atragator, marimi disponibile 6-9 /12-18 luni, pret 25 ron

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    8) Set salopeta+ caciulita, 100% bumbac, marime disponibila 6-9 /9-12 [este foarte mare lucrat]
    . Datorita capselor aflate intre picioruse, imbracatul/dezbracatul si verificatul copilului se efectueaza rapid si fara a-l deranja!
    Pret 30 ron!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari