Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Dragi mamici,

dupa cum bine stiti, hainutele pe care vi le ofer sunt noi, import anglia, de calitate si la preturi bune. . . La ultima comanda am vrut "sa incerc marea cu degetul" si am renuntat sa aduc foarte multe hainute din anglia , pe considerentul ca urma sa primesc din germania multe hainute de la firma quelle la preturi intre 10-30 ron. . . De data aceasta am adus doar hainutele comandate de unele mamici, cateva in plus si jucarii! Va raspund cu placere la orice intrebare pe

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    -pentru a vedea produsele, va rog sa accesati link-ul de la semnatura-

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    O zi cu mult soare atat in suflet cat si afara!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Astrazi pleaca colete pentru:

-michelle
    -alina claudia(is)
    -mirela gavnea
    -silvia.m

Floricica Nou Venita ancadann's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    12
    Buna ziua..am vazut ca aveti o multime de noutati pt care ne inscriem si noi.Pe langa cele 2 seturi de creatie am dori pt categoria de varsta 12-18 luni un set de salopete de noapte pe galben si un set de body-uri pe crem iar pt categoria 18-24 luni un set de salopete de noapte pe albastru si un set de body-uri tot pe albastru daca aveti pe stoc iar daca nu asteptam poate mai aduce-ti pe comanda

Floricica Nou Venita fflori75's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    eu astept vesti despre abtipildurile acelea care se dezlipesc frumos de pe perete.

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Scumpa mea- din ceea ce mi-ai enumerat mai sus am:

-pentru 12-18 luni,body-urile pe crem. . . La salopete de noapte, mai am disponibil pe alb sau pe albastru. Cele cu galben s-au dat. -pentru 18-24 luni am tot ceea ce ai solicitat

va imbratisam cu mare drag, va dorim o seara de vis si toate cele bune. Ma poti gasi pe mess la "andreibabyfashion".

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Si eu astept vesti,dar deocamdata intarzie sa apara. Cum le am, va anunt cu mare drag. . (cred ca este cel mai cautat produs din ceea ce am)

toate cele bune de la noi si va multumim pentru faptul ca ne urmariti.

Floricica Nou Venita bibiancutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    25
    Buna,
    imi puteti spune, va rog si mie cit costa acest set de carticele?
    "Mica biblioteca"-printesele Disney- Setul contine 6 cărți mici, o folie de autocolant. Impreuna cartile vor să facă o mică bibliotecă (numere, culori, litere etc) Fiecare set vine într-o cutie cu mâner de transport. Dimensiuni: 9cm x 9.5cm Potrivit pentru 12 luni.

multumiri anticipate

Floricica Senior gratioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2007
    Postari in forum
    4.976
    ana, vreau sa-ti multumesc si aici pt hainutze, sunt superbe...asteptam noutati in luna mai, imbratisari calde intregii familii :-****

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari