Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Draga mamica,

Tot ceea ce avem de vanzare sunt hainute NOI, de inalta calitate si de la companii producatoare de top: Mothercare, F&F, Rebel JNR, Primark, M&S, H&M, George, Early Days si nu in ultimul rand ,GIRL2GIRL.

Pentru a va usura cautarea in hainute va invit pe www.andreibabyfashion.1r.ro iar cu un simplu click ajungeti mult mai repede la marimea care va intereseaza.

Mentionez ca exista posibilitatea ca anumite hainute prezentate in site sa nu mai fie pe stoc...eu am postat oferta noastra pe mai multe site-uri si prin urmare numarul celor care vad oferta noastra si numarul celor care cumpara este din ce in ce mai mare.

Masor la cerere toate hainutele de care sunteti interesate! In Anglia se lucreaza "mai mare" si este posibil ca unele hainute sa fie mai mari, chiar daca marimea trecuta pe eticheta corespunde.
    Comenzile va rog sa mi le lasati fie aici in forum , fie pe mail.

Pentru ca ofer seriozitate maxima, pretind acest lucru si din partea Dvs! Daca va razganditi in ceea ce priveste achizitionarea unui produs va rog sa-mi spuneti inainte de a-l trimite prin posta/curier !

Daca ceea ce v-am trimis nu corespunde calitatii, aveti banii inapoi! [vezi conditiile din site]

Trimit colete oriunde in Romania prin Posta Romana sau companiile de curierat rapid!La 2-3 zile maxim dupa ce va anunt in forum/mail/mess ca am trimis spre dvs coletul, va rog sa verificati la posta daca acesta a ajuns, chiar si in cazul in care nu primiti avizul postal.

Ofer transport gratuit prin posta la toate comenzile ce depasesc 100 ron!

Ofer transport gratuit pentru si pentru orice alt produs,indiferent de valoare, daca banii sunt virati in cont, urmand ca expedierea sa o fac dupa ce banii sunt confirmati in cont sau dupa ce imi trimiteti o dovada a platii.Varianta aceasta este doar pentru cine doreste..nu este obligatorie de urmat pentru nimeni..

Singurele garantii pe care le pot da constau in faptul ca in primul rand nu-mi sta in caracter sa mint/fur/pacalesc pe cineva si apoi ca eu aici sunt cat o sa existe bazarul si cat o sa am hainute de vanzare...

Nu mi-ar da bine sa scrie cineva ca mi-a trimis banii si eu nu am mai trimis nimic!

Oferta noastra:

~HAINUTE PENTRU FETITE~

~HAINUTE PENTRU BAIETEI~

~JUCARII INTELIGENTE PENTRU COPILASI INTELIGENTI ~

~INFACOL~

~ARTICOLE PENTRU PETRECERI~disponibile pe comanda

~SECTIUNE DEDICATA MAMICILOR~

https://www.copilul.ro/forum/www.andreibabyfashion.1r.ro

Va multumim ca existati si ca ne sunteti aproape!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Astazi am trimis urmatoarele colete:

1) alexa 8-hainute

2) madyrizi-hainute

3)emanuele-hainute

4)florela52-hainute

5)florentinapaula-hainute

6)didoralu-hainute

7)sarcuclaudia-hainute

8)alinaivanov-infacol x2

9)Bejat Minica-covor dans

Va multumim din suflet pentru ca ati cumparat de la noi,ne dorim din tot sufletul sa le purtati cu placere si sa fiti sanatosi!

Ana~Maria & Andrei~Razvan

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    O zi buna tuturor!

[imbratisarea]

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Mai avem un produs nou, neprezentat si cu eticheta-incaltaminte interior pentru baietei, calitate excelenta, marime 23.Pret 30 ron

Photobucket

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    nu prea ma pricep. masura 23 cam pt. ce varsta e?

Floricica Avansata genisor74's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    1.529
    Buna,

Ma bag si eu ca musca in lapte, masura 23 e cam pt 2 ani, 2 si 1/2, depinde de copil.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    multam frumos. pupici

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Iti multumesc Genisor! Nici eu nu stiam cu exactitate pentru ce varsta este...asa cum ai spus si tu, depinde de copilas.

Toate cele bune!

Floricica Senior gratioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2007
    Postari in forum
    4.976
    buna..ma bag si eu...baietelul meu are 1 an si 8 luni si deja poarta 24..deci nu-i o regula..depinde de copil..si cel mai indicat la incaltari e sa masori interiorul...ptr ca nu corespund intotdeauna marimile...;-***

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898

Am masurat!!! 15 cm in interior!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Buna dimineata!

Astazi o sa trimitem urmatoarele colete:

1) taceabogdana-(hainute)

2) Viorela-Sinaia(covor dans+ Hainute)

3)Andreea-Roxana Insuratei(infacol+Hainute)

4) mami de Tania- Tandarei(hainute)

5) LuanaTM -Hainute/Joc DInnozauri/Joc Fluier/ + infacol pt prietena (nu avea rost sa va trimit 2 colete si sa platiti de 2 ori taxele postale)

O zi de vis , multumim si vineri sau luni sa verificati la posta daca au ajuns coletele. Daca pana luni nu au ajuns avizele, puteti merge la posta si cu actul de identitate se poate ridica coletul(chiar si fara aviz)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari