Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Ziua buna tuturor!

Am promis ca dupa jumatatea lunii ianuarie ne intoarcem cu produse noi si ne-am tinut de cuvant!

Saptamana viitoare cel mai probabil pe la mijlocul saptamanii o sa ajunga din Anglia un nou colet plin cu hainute, jucarii, Infacol si alte lucruri interesante.

Tot ceea ce avem de vanzare sunt hainute NOI, de inalta calitate si de la companii producatoare de top: Mothercare, F&F, Rebel JNR, Primark, M&S, H&M, George, Early Days si nu in ultimul rand ,GIRL2GIRL.

Pentru a va usura cautarea in hainute va invit pe www.andreibabyfashion.1r.ro iar cu un simplu click sa ajungeti mult mai repede la marimea care va intereseaza.[la ora actuala in site sunt postate hainutele aflate pe stoc si o parte din hainutele care urmeaza sa ajunga...la o alta parte de hainute inca nu posed fotografii]

Comenzile va rog sa mi le lasati fie aici in forum , fie pe mail.

Pentru ca ofer seriozitate maxima, pretind acest lucru si din partea Dvs! Daca va razganditi in ceea ce priveste achizitionarea unui produs va rog sa-mi spuneti inainte de a-l trimite prin posta/curier !

Daca ceea ce v-am trimis nu corespunde calitatii, aveti banii inapoi! [vezi conditiile din site]

Trimit colete oriunde in Romania prin Posta Romana sau companiile de curierat rapid!La 2-3 zile maxim dupa ce va anunt in forum/mail/mess ca am trimis spre dvs coletul, va rog sa verificati la posta daca acesta a ajuns, chiar si in cazul in care nu primiti avizul postal.
    Ofer transport gratuit prin posta la toate comenzile ce depasesc 100 ron!

Ofer transport gratuit pentru si pentru orice alt produs,indiferent de valoare, daca banii sunt virati in cont, urmand ca expedierea sa o fac dupa ce banii sunt confirmati in cont sau dupa ce imi trimiteti o dovada a platii.Varianta aceasta este doar pentru cine doreste..nu este obligatorie de urmat pentru nimeni..
    Singurele garantii pe care le pot da constau in faptul ca in primul rand nu-mi sta in caracter sa mint/fur/pacalesc pe cineva si apoi ca eu aici sunt cat o sa existe bazarul si cat o sa am hainute de vanzare...
    Nu mi-ar da bine sa scrie cineva ca mi-a trimis banii si eu nu am mai trimis nimic!

DATE DE CONTACT

e-mail andreibabyfashion@yahoo.com

mess andreibabyfashion

telefon 0728332107

CLICK AICI PENTRU A VEDEA OFERTA NOASTRA!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Pana miercuri, toate hainutele pentru fetita pentru categoriile 0-3 luni si 3-6 luni sunt rezervate!

Floricica Nou Venita emanuele's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2009
    Postari in forum
    72
    buna....sa imi rezervati daca se poate set de colanti cu fustita marimea 12-18 luni.multumesc

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Da, se poate si rezervam "in public":) sa nu se creeze neintelegeri!

Multumim si o noapte de vis!

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Cand primiti noutati sa ne anuntati si pe noi, va rugam !!!
    Sper ca veti primi si hainute de 5-6 ani, baieti!
    Suntem foarte multumiti de cele cumparate in decembrie si vrem sa mai luam cate ceva... poate acum ati prins reducerile din Anglia si asa avem si noi acces la hainute de calitate la preturi avantajoase!!Imi pare rau ca nu ti-am zis sa ne comanzi o geaca de iarna ptr la anu, ca am vazut super oferte la Next si Minimode.....la preturi foarte mici....
    Tinem legatura!

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    v-am trimis si un pm, dar vreau sa-mi retineti "public" urmatoarele produse pt. baietei, pana ne lamurim cu celelalte hainute:
    - tricou maneca lunga unisex, 100% bumbac, pret 15 ron 9-12 luni
    - tricou cu maneca lunga Early Days, 100% bumbac, pret 14 ron! 6-9 luni
    - set 2 bluzite cu maneca lunga, 100% bumbac, pret 35 ron/set 6-9 luni
    va multumesc
    o zi excelenta!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    :)Ok, retinut.

[imbratisarea]

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Am ceva noutati si pentru 5-6 ani..o parte din ele sunt deja postate in forum, o alta parte nu au fotografii, dar rezolv de indata ce-mi ajunge coletul.

Imbratisam mamica si puiutul pasionat de dinozauri!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Toate hainutele pt 12-18 lunite(fetite si baietei)le rezervam pentru gemenii minunati din Sibiu!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    O geaca de fetite roz, pleaca la Bv!

Multumiri si sa o poarte cu placere!

[imbratisarea]

Floricica Nou Venita alexa 8's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    4
    Buna seara,

As dori si eu pentru fetita urmatoarele hainute 9-12 luni:

- Set 3 piese, compus din 2 colanti si o fustita, nunate de roz, alb si rosu, 100% bumbac, pret 35 ron/set

- Set 2 bucati pantaloni fetita, 100% bumbac, pret 35 ron/set
    - Set 3 bluzite fetite, 100% bumbac,, pret 50 ron/set

Banii ii pot depune chiar maine in cont astept raspunsul dvs.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari