Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Body-uri noi albe cu maneca lunga pt 0-3 luni, 9-12 si 12-18 luni!
    cizmulite de cauciuc roz sau thomas cu luminite. toate noi! va asteapta de joi in bucuresti!

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Daca mai vreti ceva mai aveti la dispozitie 20 de minute.

Floricica Nou Venita georgianuka's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2010
    Postari in forum
    97
    buna , eu chiar nu inteleg cum putem lua legatura ,si as fi dorit soi eu balerinii aceastia 10 ron nepurtati 23 pictures from cartoons photos on webshots si inca un tricou
    care este id-ul tau , caci mie asa imi este mai comod de vb

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Citat Postat de georgianuka Vezi mesajul
    buna , eu chiar nu inteleg cum putem lua legatura ,si as fi dorit soi eu balerinii aceastia 10 ron nepurtati 23 pictures from cartoons photos on webshots si inca un tricou
    care este id-ul tau , caci mie asa imi este mai comod de vb
    Buna
    anacristea14
    cat despre a se lua legatura cu mine nu vad cum de e asa greu...pe pagina de contact a site-ului scris mai jos sau prin mesaj privat. nu mai dau adresa de mail aici, nu vreau sa primesc avertisment aiurea (mi s-a intamplat)
    Modificata de anacristea; 21.08.2010 la 17:42:13.

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Seturi body-uri maneca lunga, scurta, tip maieu, cizmulite de ploaie, pijamale cu piciorus-toate noi! Va stau la dispozitie in Bucuresti sau va pot fi trimise cu posta romana!

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    pe langa hainute am trimis si alte produse cum ar fi acest vas chicco care pastreaza mancarea calda fiind prevazut si cu o ventuza universala (o puteti folosi pt orice farfurie sau castron)
    chicco easy meal "papa calda"cu ventuza universala - Okazii (43432714)

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    buna ma intereseaza pantofiorii cat au in interior 10 ron nepurtati 23 pictures from cartoons photos on webshots si cum se procedeaza ?

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Citat Postat de cryssa Vezi mesajul
    buna ma intereseaza pantofiorii cat au in interior 10 ron nepurtati 23 pictures from cartoons photos on webshots si cum se procedeaza ?
    buna
    pantofiorii acestia nu i-am trimis inca in tara si pana pe 10 septembrie nu mai pot trimite colete. ii voi masura si va voi zice cati cm au

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Sarafan next denim cu aplicatii, superb - Okazii (43480869)
    acest sarafan superb next 12-18 face parte din lotul de hainute pe care le-am trimis in tara
    si care va stau la dispozitie de vineri!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    daca au 14, 5 e ok ar fi super dupa 10 ma intereseaza si 35 ron pictures from entertainment photos on webshots dar pt varsta de 2 ani sau ceva de baietei pt 2 ani noi cu eticheta pt aniversare imi trebuie pana pe 24 sept daca aveti ceva trim un link pe pm ms mult

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Citat Postat de cryssa Vezi mesajul
    daca au 14, 5 e ok ar fi super dupa 10 ma intereseaza si 35 ron pictures from entertainment photos on webshots dar pt varsta de 2 ani sau ceva de baietei pt 2 ani noi cu eticheta pt aniversare imi trebuie pana pe 24 sept daca aveti ceva trim un link pe pm ms mult
    ce nu am trimis deja in tara pot trimite abuia dupa 10 septembrie. o sa masor pantofiorii cat de repede.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari