Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita kitty82mz's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.04.2009
    Postari in forum
    115
    Buna, doresc sa vand hainutele ramase de la fetita mea, noi, pe care nu a mai avut sansa sa le imbrace ,deoarece a avut mult prea multe....

Toate hainutele sau incaltamintea sunt noi cu eticheta, fetita mea a fost o norocoasa pt ca a primit multe cadou, dar are si o mamica care uneori cumpara prea multe hainute decat ea poate purta...

Pe viitor voi adauga si un album cu hainute imbracate, dar care au fost foarte bine ingrijite si arata ca noi, pt ca dupa cum spuneam .... am fost norocoase...

Daca este cineva inresesat, cu drag ii raspund la mesaje cu informatii suplimentare sau fotografii, hainutele pot fi cumparate cu plata ramburs la primirea coletului prin Posta Romana, cheltuielile de transport variaza intre 6-8 lei, si vor fi suportate de mine daca veti cheltui mai mult de 100 lei.

Sunt o mamica serioasa, hainutele provin dintr-o casa de nefumatori si fara animale de companie, sunt in stare impecabila si orice descriere a lor va fi in tocmai realitatii.

Va astept cu mult drag,

Kitty HAINUTE NOI

Floricica Novice tzutzulete's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2008
    Postari in forum
    378
    Foarte frumoase hainutele[floare galbena]

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    bermudele de blug cu nasturi roz la ce pret sunt,ca nu scrie nimic...si pt ce varsta?

Membru inregistrat la
    22.04.2009
    Postari in forum
    115
    Buna, imi cer scuze, am omis, sunt 20 lei,Fox baby, sunt masura 12-18 luni, dar micuti ca pt 6-12 luni maxim.

Membru inregistrat la
    22.04.2009
    Postari in forum
    115

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    din pacate cred ca sunt mici ,ca noi avem 1 an si 7 luni...daca imi poti masura talia...poate sunt ok,imi plac mult:)

Membru inregistrat la
    22.04.2009
    Postari in forum
    115
    Deci, talia este 42 cm , se mai intinde 2-3 cm max, sold are 54cm, lungime totala 31 cm cu tot cu terminatiile de tricot, iar 18 cm este lungimea dintre betelie si pana intre picioare- turul pantalonilor.

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    multumesc pt informatii:)...sunt mici intradevar:)...spor la vanzare!

Membru inregistrat la
    22.04.2009
    Postari in forum
    115

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari