Ultimele discutii din forum
    Guest
    Buna fetelor! Eu sunt o viitoare mamica de baietel si am multe hainute de dama trimise de mama mea din italia care nu ma mai incap,pe unele nici macar nu le-am imbracat! In schimb am mare nevoie de hainute pt bebe,carucior sau scoica pt masina! Astept mesajele voastre cat mai repede,repet hainele sunt intr-o stare foarte buna!

Floricica Nou Venita cristinela23's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    12
    Felicitari! Pune niste poze sa vedem hainele. . .

Guest
    am incarcat ceva poze,sper din suflet sa m-ajuta-ti si pe mine,multumesc!

Floricica Nou Venita yrynaruj's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2009
    Postari in forum
    190
    Poti sa pui pretul la fiecare si marimea:)

Guest
    hainele nu sunt de vanzare!le ofer in schimbul hainutelor de bebe!daca nu as avea nevoie de hainute le-as dona pe ale mele pt ca nu mai sunt bune de mine iar o persoana poate ar avea nevoie de ele dar nu-si permite sa cumpere,in niciun caz nu le-as vinde!mario8145 mi-a spus ca imi ofera un carucior in schimbul a unor hainute de fetita(tot ale mele de cand eram mica)insa nu mi-a mai dat niciun raspuns...am mare nevoie de orice pt bebelus!

Guest
    mi-am adaugat si bijuteriile in caz ca cineva vrea sa-mi ofere hainute,carucior,cadita sau orice altceva in schimbul lor!poze in album!

Guest
    nu va plac nici bijuteriile?

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    scumpa mea, eu o sa-ti trimit cateva hainute de la baietelul meu, unele noi cu eticheta, altele noi fara eticheta, unele putin purtate. nu stiu daca sunt chiar pt. 0-3 luni pt. ca foarte multe de 0-3 luni le-am dat, dar sper sa-ti fie de folos.
    nu vreau nimic in schimb, desi lucrusoarele tale sunt foarte frumoase, doar te rog sa ai rabdare pt. ca si eu am un bebe mic si nu pot sa le pun imediat la posta.
    vorbim pe privat ca sa-mi dai adresa.
    te imbratisez si te admir pt. curajul tau de a avea un copil fiind atat de tanara.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    sper sa mai fie mamici care gandesc ca mine.

rfm
    rfm este offline.
    Floricica Nou Venita rfm's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2008
    Postari in forum
    56
    Buna eu am un scaun scoica si am putea face schimb

Floricica Nou Venita yrynaruj's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2009
    Postari in forum
    190
    Alina iti voi trimite si eu niste hainute de la baietelulmeu.Sa-mi trimiti mesaj cu adresa.Vorbim pe privat.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari