Ultimele discutii din forum
    dac
    dac este offline.
    Floricica Nou Venita dac's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2009
    Postari in forum
    3
    Haine copii - vand ieftin haine pentru copii 0-10 ani, noi si de foarte buna calitate, marci consacrate din Germania. Primim marfa saptamanal - Puteti vedea hainutele la adresa: http://picasaweb.google.com/hainecopii

Vio

Floricica Nou Venita varvaradaniela's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2009
    Postari in forum
    17
    si daca sunt din galati si vreau sa cumpar ceva?cum facem pup

Floricica Nou Venita mariatm's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.06.2009
    Postari in forum
    1
    Ciao,

Eu am gasit un magazin cu haine minunate pentru copii si la preturi foarte mici in comparatie cu ce luam inainte :)
    Magazinul este www.iolo.ro ( Magazinul cu haine de copii )- in Timisoara livrarea este gratuita, si poti sa probezi produsele, ziceau ca poti sa le si refuzi dar la mine nu a fost cazu, si cred ca nici la alti nu va fi la cat sunt de frumoase :) ; pentru restul tarii nu stiu exact detaliile de livrare dar ma gandesc ca sunt maleabili, mie mi sau parut super ok!
    Va recomand sa va uitati peste !

Sa imi ziceti mersi daca v-am ajutat :) :D

Floricica Debutanta pinguinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836

mariatm, acum depinde si tu ce luai inainte.mie nu mi se par preturile chiar asa de mici cum spui tu...na,parerea mea..
    dac ,hainutele tale sunt super si oricum mult mai avantajoase ca pret .imi place rochita cod o0004 ,baby club.care e 60 ron dar are si bluzita si bolero.pt fetite mai mari ai si marimea 86?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari