Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta krisztike's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2008
    Postari in forum
    898
    Daca sunt mamici interesate, fac comanda pentru fetitza mea si as dori sa ating pragul de 500 ron, sa nu mai platim 25 % in plus. Eu nu cer nimic, decat sa-mi alaturati sa facem o comanda mare si va trimit prin posta cu ramburs coletele. Astfel preturile sunt cele de pe site, fara nici un adaos. Va astept!

http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii

Floricica Nou Venita mayusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    Buna, te sfatuiesc sa ceri la Aramis punerea banilor intr-un cont colector am inteles ca , costa numai 5 lei ca sa nu mai platesti rambusul banilor si ei sa plateasca transportul dar negociaza cu ei clar lucrul asta.
    Eu am facut comanda fara comision, e ceva de munca sa trimiti pachetele la mamici dar se poate. Si asigura-te ca daca iti trimit modele asemanatoare in loc de ce au sa le cumpere mamicile. Pe noi ne-a costat 30 de lei trasportul.
    Cu drag, mama Mayei.

Membru inregistrat la
    13.03.2008
    Postari in forum
    898
    Mersi de sfat...sa vedem daca se intereseaza cineva.
    contactati-ma si pe mail:kriszti_79@yahoo.com

Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    si aveti maaare rija la marimi....eu am comandatun trening pt 4 ani. Baietelul meu are doar 2 ani si 8 luni, dar l-am luat mai mare in speranta ca ne va veni si anul viitor. Si treningul ii vine acum perfect...nici nu cred ca-i va veni la anul...specific ca baiatul meu e plinut, dar nu e inalt pt varsta lui....deci...mare grija la marimi!!

Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542

Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    buna, daca vrei posteaza anuntul si pe www.bebelusultau.ro, sunt multe fete interesate de hainute de la Aramis. Sper sa nu deranjeaza pe nimeni c-am postat site-ul asta

Floricica Nou Venita floric's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2008
    Postari in forum
    86
    Buna, asa cum a mai spus o mamica aveti mare grija la marimi. Si eu am comandat de la Aramis si nu le-a purtat pt ca nu ii vin. Am comandat 2 piese pt Craciun, cand puiul va avea 9 luni si eu le-am comandat pt 12 luni si vreau sa va spun ca nici cand avea 5-6 luni nu i-au venit. Deci...decideti fiecare. Sunt fff mici. Mai ales cele de productie Thailanda.

Membru inregistrat la
    13.03.2008
    Postari in forum
    898
    Cred ca depinde si de copil...fetitza mea e mai slabutza si hainele i-au venit cam fix, nu zic, m-as fi asteptat sa fie mai mari. Dar ce i-am mai luat la 1 an s-au potrivit totusi cam pana la 1 an.

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    da un link ca sa vad si eu hainutele...ca m-ar interesa :)

Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Dyxy ai link cateva mesaje mai sus unde scrie cu albastru ''HAINUTE ARAMIS''

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    am gasit...la mine linkul de mai sus nu merge:))...dar am dat search pe google:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari