Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebemic81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925

Exclamatie Noutati!

Azi 18 Oct. ora 21 NOUTATI!

Picasa Web Albums - Dulapiorul Carlei

Nu voi fi on line decat dupa ora 22, va rog mult sa rezervati articolele dorite direct in galerie trecand numele dvs in campul comentarii de sub fiecare fotografie (este necesar sa fiti logati pe Picasa, va puteti face cont folosind adresa & parola yahoo).
    Modificata de bebemic81; 19.10.2010 la 09:38:28.

Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925

Floricica Novice alexaa_d's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2009
    Postari in forum
    339
    Waw, este bataie pe hainutele dvs, intra-devar sunt foarte frumoase, cred ca mamicile de abia asteapta ora 21 lunea, sa vada ce noutati ati mai postat.Si noi de ficare data cand ne-am placut ceva, era deja rezervat!Vanzare buna in continuare, si o sa mai urmarim si noi sa vedem ce mai aduceti!

Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925
    Citat Postat de alexaa_d Vezi mesajul
    Waw, este bataie pe hainutele dvs, intra-devar sunt foarte frumoase, cred ca mamicile de abia asteapta ora 21 lunea, sa vada ce noutati ati mai postat.Si noi de ficare data cand ne-am placut ceva, era deja rezervat!Vanzare buna in continuare, si o sa mai urmarim si noi sa vedem ce mai aduceti!
    Multumim mult mami Alexa . Va asteptam cu mult drag.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari