Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Debutanta gabryoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706

DONEZ haine iarna :geaca pantalon fes ...etc pt varta de 1 an( fetita )in galati

haine groase superbe purtate iarna trecuta de fetita mea vreau sa le donez unei mamici cu probleme financiare din galati.hainutele sunt pentru varsta 9 luni 1 an

Floricica Debutanta tatianadaniel's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2010
    Postari in forum
    630
    Buna!
    este o doamna care cere ajutor... el83cry

https://www.copilul.ro/forum/cafenea...ebe-31060.html

lucrusoare bebe

buna. ma numesc elena si sunt o viitoare mamica de fetita. voi naste in aproximativ o saptamana si datorita situatiei financiare f proaste (amandoi someri), nu avem posibilitatea de ai cumpara lucrusoare ingerasului nostru. as fi foarte recunoscatoare persoanelor ce ne pot ajuta cu hainute,carut, patut. orice lucru de bebe este bine venit. noi stam la tara asa ca voi lasa nr. mamei mele, 0751087070. multumiri anticipate

Floricica Avansata rose2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    2.365
    ai pm............................................

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    tatiana am vazut si eu anununtul acela si m-a impresionat
    .din pacate haine de nou nascut nu mai am .am dat tot .doar niste paturici...si ca sa-i dau acum pt un an cand ea abia naste...mi-a parut rau ca nu mai am nimic pastrat :(.am sa sun la nr acela sa intreb daca vor pt un an.

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    am sunat si am vb cu bunica fetitei si sunt bucurosi de orice lucru pe care il primesc asa cum zice ea 'fetita va creste'...dar ei au nevoie de un patut...eu nu pot sa-i ajut ,deocamdata fata mea mai doarme in el...dar daca are cineva...doamna mi-a spus un patut cat mai simplu cat mai uzat...:( mi-a fost tare mila...poate aveti voi...poate stiti pe cineva...binele se intoarce inzecit sa stiti.sunati la nr afisat de tatiana mai sus daca vreti sa ajutati acea familie sarmana

Floricica Debutanta bubuveselie's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2010
    Postari in forum
    1.160
    Ai apucat sa i le dai? Ca am si eu niste salopete de 3-9 luni sa dau... Poate ne gasim in weekend si i le dai si pe cele din partea mea...

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    bubuveselie esti din galati sa inteleg...pai suna pe bunica la nr de tel afisat de Tatiana in topic.eu ma intalnesc joi cu ea pentru ca le-am spalat si sa am timp sa le aranjez.sun-o si va intaniti unde va convine la amandoua.ma bucur ca ii dai si hainute mai mici...numai bine iti doresc

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    spune concret cum ai cautat-o pe google?eu am scris id-ul de aici si am gasit doar anunturi pe la diverse site-uri de mamici tot cu acelasi subiect umanitar.ltu cum ai gasit-o ma rog in acel site in lb spaniola si de unde stii ce nick avea acolo...vad ca aceasta e prima ta postare aici...o cunosti personal cumva?nu fi rautacioasa

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    intr-un fel ai dreptate ...si mie mi s-a parut ciudat ca nu a dat direct adresa ei...dar asta nu conteaza...cine vrea sa ajute o face pentru sufletul lui.

Floricica Nou Venita el83cry's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    9
    Citat Postat de zgatiutza Vezi mesajul
    La un mic search cu nenea google,Elena a fost cel putin 4 ani in Spania,prin 2007,cand a scris mesajul acesta,poate de-aia e somera acum probabil,ca a lucrat prin cele tari straine si nu si-a facut o carte de munca in tara.Come on,cine a lucrat macar temporar in strainatate ajunge sa ceara ajutor de la mamici?...o fi convenabil,nu zic nu.O fi ramas si fara bani,dupa ce si-o fi terminat casa noua de construit cu banii din strainataturi.Sunt ipoteze,bineinteles,dar totusi...chiar asa?!
    Ce-ar fi de-am scrie fiecare cand n-avem bani de una-alta pt copiii nostri?! ca fiecare are ba un credit si nu doarme noaptea ca nu stie cu ce sa-l plateasca,ba un copilas bolnav,ba isi creste copilul singura... Nu vreau sa starnesc scandal,dar daca stii ca vrei un copil,atunci te gandesti(sau te zbati pana crapa fierea-n tine) ca trebuie sa ai una-alta pt copil,nu neaparat luxul de pe lume,ca nici noi nu l-am avut si iote c-am crescut mari si frumosi!(despre mine vorbesc :D).
    Stiu ca sunt multime ce cazuri si cat pot ajut,dar nu mai sar la primul strigat,ma mai interesez,dau o cautare cu google,incerc sa vad cu ochii mei cazul,daca se poate asta...Sa dea bunul Dumnezeu sa ma insel,desi tare ma tem ca sunt cazuri mai ceva,care-s oameni cu obraz subtire si nu se preteaza sa ceara nici cap de ac...

nici nu stiu ce sa spun. de unde atata rautate??? am dat adresa mamei deoarece am crezut mai convenabil trimiterea pachetelor la oras decat intr-un mic sat, acces la internet am acum ptr ca sunt la mama deoarece ma astept de pe o zi pe alta sa nasc, iar de spania nici nu poate fi vorba. in viata mea am fost plecata doar 2 saptamani in italia ,nu am gasit de munca si m-am intors inapoi. cine vrea sa se convinga ca nu sunt o escroaca cum spune acest mesaj, ma poate suna la 0741936915, si ne putem gasi oricand. zgatiutza nu stiu ce te-a indemnat sa faci asemenea comentarii. tu nici macar numele adevarat nu ti l-ai dat pe site. de ce crezi ca ai avea credibilitate? pana la urma fiecare e liber sa creada ce vrea.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari