Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior gabrielaene's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    4.655
    Donez fiole vit D3, pt un copil care are nevoie de ele. Adresa de mail: gabriela_mond@yahoo.com

Floricica Nou Venita pirvuanina's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.11.2008
    Postari in forum
    20
    BUNA!SA VA TRAIASCA BAIETELUL,e un SCUMPIC.Daca oferta mai este valabila,si inca mai aveti fiolele D3,eu le-as lua ptr fetite mea de 2 ani care de la nastere urmeaza un tratament intens ptr lipsa de calciu.Sufera de RAHITISM FLORID,o decalcifiere galopanta a oaselor.Chiar am avea mare nevoie de ele,noi le-am cautat si in farmaciile din Ploiesti,insa am inteles ca nu se mai fabrica.Va multumim anticipat,si inca o data FELICITARI ptr MATEI,MULTA SANATATE!

Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    4.655
    buna! ti le dau cu cea mai mare placere.eu sper sa ajunga intregi.daca aveti pe cineva in Buc care poate sa vi le aduca la Ploiesti ar fi si mai bine.Daca nu,le trimit prin posta,numai sa-mi dati adresa (pe mail cel mai sigur).Multa sanatate si m-as bucura tare mult sa aud ca puiutul e bine si sanatos

Membru inregistrat la
    19.11.2008
    Postari in forum
    20
    Din pacate nu am pe nimeni in Buc.,dar si prin posta vedeti daca se poate platii pachetul la destinatar,ptr ca ar fi o nedreptate sa mai platiti si expedierea lui.Eu oricum va multumesc din suflet si ma bucur sa mai vad ca mai sint si oameni de BINE.Adresa mea din buletin este str.gageni nr.117,bl.118,ap.239,cod postal 100097,loc.Ploiesti,jud.Prahova.Aparent fetita mea arata bine(vedeti albumul)numai ca de la nastere sufera de aceasta decalcifiere osoasa.Noi in toate lunile ce contin litera"R"(ex.din septembRie pina in apRilie,luam CALCIU cu D3.Va multumesc inca o data,din suflet.As avea o singura rugaminte,sa intrebati la posta c-am cit face pach.pe drum,sa stiu cind ajunge aici,ptr ca eu nu mai locuiesc la adresa din buletin,si daca v-as fi dat adresa unde locuiesc nu as putea ridica pach.Se ridica doar cu buletinul.In acest caz ma duc eu la posta de zona ,daca stiu cu aprox.cind ajunge,si-l ridic.Ma puteti anunta tot prin e-mail.Multa sanatate DVS si lui MATEI.

Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    4.655
    nu stiu cum am putea face,dar dvs. tb sa mergeti la posta cu o hartiuta care vine prin posta. acea hartiuta va veni la adresa pe care mi-ati dat-o.e ok asa? va rog sa-mi scrieti pe adresa de mail pt ca o verific mai des, iar adresa dvs de mail nu o am. Sanatate si dvs. si puiului dvs.

Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    4.655
    sau cel mai bine da-mi numele si adresa unei cunostiinte(rude) care are domiciliul stabil, si le ia ea. e mult mai sigur asa ca vor ajunge.

Membru inregistrat la
    19.11.2008
    Postari in forum
    20
    Imi cer scuze,nu am mai intrat citeva zile am avut niste formalitati de facut.Da,AI DREPTATE,nu m-am gindit la asta.E chiar vecina mea.GHEORGHE CAMELIA,Str Rapsodiei ,nr 2,bl.144,sc.A,etaj 9,ap.38,cod POSTAL 100110,PLOIESTI,jud.PRAHOVA.Trimitele pe aceasta adresa,dar punele cu taxa la destinatie,te rog.E destul ca faci efortul de a le trimite,si gratis,macar atit sa fac si eu.Adresa mea de e-mail:pirvuanina@yahoo.com.Iti multumesc din suflet,si eu va doresc NUMAI BINE,SANATATE,si sa va bucurati de cele mai frumoase momente in viata,alaturi de MATEI.

Floricica Nou Venita manuelamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2009
    Postari in forum
    5
    VIND VITAMINA D3 (COLECALCIFEROL) SOLUTIE INJECTABILA FIOLE DE 100.000UI PRET 3 EURO FIOLA SAU 12 EURO CUTIA CU 6 FIOLE, ESTE IN TERMEN DE VALABILITATE PANA IN 2012 LUNA 4

Floricica Nou Venita badica maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    1
    Mai este valabil anuntul privind Vitamina D3 injectabila?

Floricica Nou Venita crislunca's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2007
    Postari in forum
    113
    am si eu o cutie de D3 injectabil...pt cine vrea

Floricica Nou Venita dodoshika's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    2
    Buna

Am nevoie de vitamina D3. Cea adusa din italia

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari