Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita LaraMeToYou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2013
    Postari in forum
    13

Donez carucior, daca stiti pe cineva mai amarat care are nevoie

donez acest carucior, poate stiti vreo familie mai amarata, scrieti-mi pe mail daca e ceva, multumesc

https://picasaweb.google.com/1119494...12032328464626

Moderator Floricica Debutanta gabryoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    imi pare rau pt ce ai patit cu acest carut.(sunt alexina bubulina) faci f bine ca il donezi.dumnezeu o sa aiba grija.dar ai grija cui il donezi.eu am donat aici pe site si dupa ceva timp mi-am recunoscut lucrurile la vanzare.mai bine il dai tu personal cuiva la tara zic si eu...

Membru inregistrat la
    08.03.2013
    Postari in forum
    13
    mda, la lucrul acesta nu m-am gandit, o sa incerc sa mai intreb printre cunostintele mele, poate stie cineva o familie mai saraca ce nu-si permite prea multe...
    Multumesc frumos Alexina

Membru inregistrat la
    08.03.2013
    Postari in forum
    13
    Da, poate fara sa stiu i-l trimit tot DELIEI MIHAILA ( care imi scrie sub alt nume si adresa ), si poate iar mai tepieste vreo mamica :(( cu el

Floricica Novice anielle's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546

Parerea mea!

Acum cum consideri tu (eu asa as face), as incerca pe toate site-urile unde activeaza sa o denigrez, fa-i "reclama" proasta, scrie un anuntz special pentru asta ,am patit si eu asa ceva cu o lenjerie noua de la cineva...si am "urmarit-o "peste tot si pana la urma de rusine, de nevoie ...mi-au fost restituiti banii ...!
    Nu e bine sa renuntzi, cere-ti banii , fii ferma, avand in vedere ca e banul tau (170 ron sunt bani multi, nu de aruncat pe geam) si ...bataia ei de joc, numai bine iti doresc!
    Modificata de anielle; 24.05.2013 la 11:43:45.

Floricica Nou Venita isabelapit's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.05.2013
    Postari in forum
    2
    Buna seara. Mai este valabil acest anunt? Eu o sa nasc la sf lui coctombrie. Sunteti din Bucuresti? Cum putem lua legatura? Multumesc

Floricica Nou Venita oblique19's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.05.2013
    Postari in forum
    16
    Buna ziua. mai este valabil acest anunt? Sunteti din Bucuresti?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari