Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime cristelc's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2008
    Postari in forum
    6.968
    la Timisoara copiii sunt peste 3 ani

eu nu mai lucrez acolo insa stiu sigur ca sub 3 ani nu sunt, mai degraba la Caracal sunt indicate

Adina daca vrei vb eu cu sora mea, ea locuieste in Caracal si ar putea sa intrebe daca sunt acolo copii de 2-3 ani, daca te intereseaza raspunde-mi pe mp sau pe fb ca intru mai rar pe aici, te pup

Floricica Nou Venita doldoran's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2009
    Postari in forum
    42
    Si eu as dori sa inscriu o astfel de gradinita care ar avea nevoie de ajutor,se mai poate?

Floricica Nou Venita Alina-Elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.12.2009
    Postari in forum
    181
    Buna ziua mamici,cunosc si eu o astfel de gradinita unde merge si baietelul meu,la grupa mica C nu sunt JUCARII DELOC,aducem noi de acasa insa nu toti parintii sunt de acord sa aduca jucarioare.Daca dispuneti de asa ceva va rog din suflet trimiteti la adresa Strada George Toparceanu,nr 8/Gradinita cu program prelungit Sfanta Maria pt grupa mica C.Va multumesc

Floricica Nou Venita danna28's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2012
    Postari in forum
    20
    mamici vreau sa inscriu si eu gradinita unde lucrez ,dar momentan sunt in concediu de crestere a copilului.este din hunedoara si are program prelungit.are si 2 grupe de copii mici cresa!!!asa ca sunt bine venita jucariile.iar daca aveti hainute tot asa pana in 3 ani sunt bune pt centrul de plasament de langa gradi.multumesc

Moderator Floricica Novice Cristelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2011
    Postari in forum
    420
    Citat Postat de doldoran Vezi mesajul
    Si eu as dori sa inscriu o astfel de gradinita care ar avea nevoie de ajutor,se mai poate?
    Da, se mai poate.
    Lasa adresa gradinitei.

Membru inregistrat la
    18.04.2011
    Postari in forum
    420
    Citat Postat de bebek2 Vezi mesajul
    Buna ziua mamici,cunosc si eu o astfel de gradinita unde merge si baietelul meu,la grupa mica C nu sunt JUCARII DELOC,aducem noi de acasa insa nu toti parintii sunt de acord sa aduca jucarioare.Daca dispuneti de asa ceva va rog din suflet trimiteti la adresa Strada George Toparceanu,nr 8/Gradinita cu program prelungit Sfanta Maria pt grupa mica C.Va multumesc
    Gradinita cu program prelungit Sfanta Maria
    -grupa mica C-
    George Toparceanu nr. 8
    .......................................
    localitatea?
    Scrie te rog adresa completa.

Membru inregistrat la
    18.04.2011
    Postari in forum
    420
    Danna lasa si tu o adresa a gradinitei...strada, oras, etc.

Floricica Nou Venita Alina-Elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.12.2009
    Postari in forum
    181
    Localitatea Campulung Muscel,Jud Arges.Din cate am inteles nu mai sunt pe grupe literele, este doar grupa mica cu dna educatoare Neacsu.

Floricica Debutanta antonioroby75's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    627
    Buna ziua! Azi am vazut o gradinita care are nevoie de jucarii si rechizite: Gradinita Contesti
    comuna Valea Seaca
    judetul Iasi
    cod 707571
    educatoare Liliana Alexa
    Va multumesc mult!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari