Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bobita27's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.08.2007
    Postari in forum
    60
    DVD -uri cu desene animate, filme si jocuri pt. copii, dublate audio (vorbite) in romana: Regele Leu, Pisicile aristocrate, 101 Dalmatieni, Cartea Junglei 1,2, Shrek, Scufita Rosie, Pisicile arisocrate, Wall-E, Alba ca Zapada, Cenusareasa, Veronica, Cei trei muschetari, Scooby Doo, Cars, Hansel si Gretel, Cartea Cartilor, Tom si Jerry, Locomotiva Thomas 1-5, etc. Pret mic.Pentru cei interesati pot trimite lista intreaga pe mail.

new sunshine
    Guest
    sa ne spui si preturile

Floricica Nou Venita gabyb's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2006
    Postari in forum
    299
    cate desene contine un dvd si ce pret are ?

Membru inregistrat la
    25.08.2007
    Postari in forum
    60
    Pretul este 6 Ron/DVD.
    LISTA:
    Regele Leu, Locomotiva THOMAS 1, 2, 3, 4, 5, Aventurile lui Moby Dick,Cars, Cenusareasa, Degetica, Mickey Clubhouse, Tarzan, Marea aventura a porcusorului Winnie, Heidi, Hansel si Gretel, The Fox and the Hound, Pinocchio, Bugs Bunny, Toata lumea il iubeste pe Mickey Mouse, Gladiformers - Robotii gladiatori, Barbie, Cei 3 purcelusi, Scufita Rosie,Frumoasa si Bestia, Harap Alb, Shrek, Tom si Jerry , Pisicile aristocrate, 101 Dalmatieni, Cartea Junglei 1, 2, Scooby Doo, Finding Nemo, Peter Pan, Fabrica de ras a lui Mickey Mouse, Masinutele in marea cursa, Cartea Cartilor, Veronica, Veronica se intoarce, Dumbrava minunata, Maria Mirabela, Maria Mirabela in Tranzistoria, Jack si vrejul de fasole, Lolek si Bolek, Balanel si Miaunel, Timon si Pumba,
    Fata babei si fata mosului, Lilo & Stitch, Barbie Mariposa, Ratatouille, Viata si aventurile lui Mos Craciun, Aladin si lampa fermecata, Simbad Marinarul, Vrajitorul din OZ, etc.

Daca esti interesata trimite-mi mail pe bebita203@yahoo.com

Floricica Senior adyna26's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2007
    Postari in forum
    2.927
    le faci si copertate, imaginile specifice desenului?

Membru inregistrat la
    25.08.2007
    Postari in forum
    60
    DA. In caracasa si cu coperti sunt la 10 lei/DVD.

Floricica Nou Venita dariantonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    78
    Buna,

M-ar interesa sa am o lista cu toate filmele dublate audio in limba romana, dar desenele originale (Walt Disney). Am mai vazut in oras Cenusareasa sau Alba ca Zapada dar nu erau cele originale.

Mersi

Anaina

Floricica Nou Venita mariaalexandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    4
    Daca sunt desenele originale - Disnei - vreau si eu urmatoarele: Regele leu; Pisicile aristocrate, 101 Dalmatieni, Cartea junglei, Scufita Rosie, Alba ca zapada,Cenusareasa.
    Eu am toate aceste filme de desene animate, originale, dar subtitrate, adica traducere scrisa, nu dublat cu voci. Banuiesc ca sunt mai multe pe un DVD. Astept raspuns pe mail la adresa paulasimion@hotmail.com, sau aici pe forum. Multumesc.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Nu sunt originale,sunt copiate o parte de la diverse televiziuni,de exemplu Aventurile lui Mos Carciun sunt copiate de pe TVR1.

De coperta nici pomeneala,nici macar in cutiutze nu vin,mi-au venit in plicuri

Nu le poti deschide cu orice program,sunt formate avi,deci daca dvd tau(cazul meu) e unul de firma si citeste doar Divxurile,adio sa te poti uita la ele.

Eu azi am ridicat coletul si imi pare nespus de rau ca am dat banii pe asa ceva

Membru inregistrat la
    25.08.2007
    Postari in forum
    60
    Imi pare rau ca faci astfel de afirmatii !

1. Daca citesti mai sus vei observa ca am specificat (In 05 Februarie 2009 adyna26 a postat : le faci si copertate, imaginile specifice desenului? Raspuns: DA. In caracasa si cu coperti sunt la 10 lei/DVD). Tu nici macar nu ai specificat cum le vrei (in magazin, cele originale sunt la 50 Ron/ DVD – tu le-ai luat cu 6 ron/DVD).

2. Marea majoritate imi spune ce vrea: numai W. Disney, numai in format DVD, sau pt. unii nu conteaza ca le urmaresc doar pe calc., sau au DVD care citeste orice...etc.
    Tu nu m-ai intrebat in ce format sunt cele pe care le vroiai ( am dedus ca nu conteaza…)!

In fine … chiar nu mai conteaza!

Floricica Nou Venita gabyb's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2006
    Postari in forum
    299
    Ca sa inteleg mai bine 6 lei un dvd cu cate filme si ce format ?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari