Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450

cumpar URGNT!

Buna ziua, mamici, doresc sa cumpar cat se poate de urgent o pompa de san, de preferat de la Avent. Nu doresc sa fie noua, dar vreau sa fie in stare fffffffffff buna, si la un pret mult mai mic decat in magazin. Multumesc frumos!

Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Citat Postat de myky26ro Vezi mesajul
    Buna ziua, mamici, doresc sa cumpar cat se poate de urgent o pompa de san, de preferat de la Avent. Nu doresc sa fie noua, dar vreau sa fie in stare fffffffffff buna, si la un pret mult mai mic decat in magazin. Multumesc frumos!
    nu are nimeni ????? :( ................................

Floricica Nou Venita gilli's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.05.2010
    Postari in forum
    4
    am una ca si aceasta numai nu am poza si am furat una de pe net pompa electrica si manuala de san Philips Avent Bucuresti • Mercador.ro :D numai ca a noastra are o geanta termoizolanta mare. daca vrei mai multe detalii poti sa imi scrii pe gilli_martin@yahoo.com sau la nr 0751354234 o seara placuta

Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Citat Postat de gilli Vezi mesajul
    am una ca si aceasta numai nu am poza si am furat una de pe net pompa electrica si manuala de san Philips Avent Bucuresti • Mercador.ro :D numai ca a noastra are o geanta termoizolanta mare. daca vrei mai multe detalii poti sa imi scrii pe gilli_martin@yahoo.com sau la nr 0751354234 o seara placuta

Buna, te am in lista de mess..........ti-am lasat acum un mesaj........

Floricica Debutanta g_ioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2010
    Postari in forum
    1.064
    Buna ziua!

daca va mai intereseaza, am o pompa de san avetn similara cu cea din linkul urmator, in cutie, cu toate accesoriile, stare impecabila (folosita dar s-a pastrat excelent). o pot da cu 100 ron

Philips Avent - Pompa manuala de san 0% BPA

Floricica Novice coroiancristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2008
    Postari in forum
    492
    buna ziua am si eu pompa de san electrica avent 24ron cu toate accesoriile stare f buna sau manuala noua sigilata 120ron daca va mai inteteseaza astept mesajul dvs la tel 0740212877

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari