Ultimele discutii din forum
    dhd
    dhd este offline.
    Floricica Nou Venita dhd's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.08.2010
    Postari in forum
    92

cumpar sezlong balansoar copii

cumpar sezlong balansoar ptr copii...ofer max 40-50 ron...astept oferte cu poze..merci

Floricica Nou Venita carpe_diem's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2010
    Postari in forum
    66
    Buna. eu il am pe asta. E practic nou, baiatul meu cel mic pt care l-am luat nu a stat decat 1 data in el. Daca te intereseaza ti-l dau cu 50 lei.

Balansoar pt copii L.Rossi, folosit 1 data. Are copertina si bara cu jucarii,iar sistemul de balansare se poate bloca pt a fi folosit ca fotoliu. Spatarul si sezutul se regleaza individual, pozitiile alternand de la orizontala pana la un unghi de aproape 90 de grade. Centura de siguranta cu prindere in 3 puncte. Poate fi folosit pana in jurul varstei de 1 an (aprox. 9-10 kg).
    Imagini atasate

dhd
    dhd este offline.
    Membru inregistrat la
    17.08.2010
    Postari in forum
    92
    :)))))...vedeti ce rpd am ajuns iarasi sa comand de la d-voastra...:)))...mi-ati trimis sapt trecuta hainutele....henrieta..:)..am vazut printre fotografiile d-voastra dar m-am gandit ca ii scump nu am la dispozitie atatia bani...dar acuma ca ziceti ca il dati cu 50 ron...il cumpar...:)

dhd
    dhd este offline.
    Membru inregistrat la
    17.08.2010
    Postari in forum
    92
    va scriu mail in leg cu transportul...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari