Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    sunt in cautarea unui scaun de masina peste 18 kg. Astept oferte

Floricica Novice amedy's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2006
    Postari in forum
    313
    260 ron noi noutze cu pernutza de spate cap si gat, centuri reglabile, inclinare reglabila in 3 pozitii.0-4 ani.
    http://i11.photobucket.com/albums/a199/Amedy/Scaune%20auto%200-18%20KG/03.jpg

new sunshine
    Guest
    Pt siguranta copilului tau sa ai in vedere faptul ca un scaun mai vechi de 5 ani nu mai prezinta siguranta unui scaun nou.Daca poti ar fi bine s acumperi unul nou din magazin!!!

Floricica Novice amedy's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2006
    Postari in forum
    313

Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    da stiu...de ieri ne-am hotarat la un scaun nou chiar daca nu e cine stie ce firma..deoarece scaunele aceste de frime cu renume au capacitatea sa menmoreze pozitia spatelui si daca e folosit de alt copil decat primul sigur cauzeaza tot felul de probleme

Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    multumesc frumos

Floricica Nou Venita lnlaura's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    266
    acesta nu este nou dar nici foarte folosit si cu siguranta ca-ti va placea enorm asa cum mi-a placut si mie cand l-am cumparat,are ceva in plus fata de celelalte (ma refer la bara din fata) nu numai centuri de siguranta,eu iti pun poza ca sa-ti faci o idee si tu decizi
    uite iti dau si-o alternativa (caci eu de la vanstore l-am cumparat,sa vezi cat este sau poti cauta tu pe net) http://www.vanstore.ro/scaun-auto-babyguard-p-4757.html?osCsid=bdfcdae7a3eb6bc5a757e34abcc7c3b3
    poza noastra
    si eu ti-l dau la 200 ron

Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    multumesc frumos.Am comandat de la Graco la pretul de 270Ron....se poate inalta se poate detasa si ramane doar inaltator. Baietelelul meau are peste 3 ani si trebuie scaun petse 18 kg

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari