Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta nasturel's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156

Exclamatie cumpar saniuta bebe

cumpar saniuta bebe in perfecta stare.
    astept oferte insotite de poze reale.
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil......................................................................

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    nu ti recomand o sanie asa mica de plastic noi am luat plasa cu ea nu e ff stabila si ingheata in ea copilul apoi am luat de pe okazii de lemn cu spoatar de lemn este super si ii poti pune paturica si o poate folosii si cand mai creste...

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    buna cryssa,
    multumesc pentru raspuns
    baietelul meu are 1 an. as fi vrut modelul asta pra ca il pot prinde de mijloc sa nu alunece de pe sanie.
    m-am gansit si eu la varianta unei saniute de lemn, dar daca imi cade de pe ea? cea de lemn nu e prevazuta cu centuri......

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    astept oferte si pentru alte saniute pentru bebe cu spatar

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil...........................................................................................

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    fetita mea avea 9 luni cand am luat o i am pus hamul merge prins de spatar fara probleme iti zic sigur tine ffff rece saniuta pe care ai vrea o tu ...

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    cum prind hamul de spatar, cryssa?

Floricica Nou Venita valita's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2010
    Postari in forum
    73
    Buna Nasturel. Si eu caut o saniuta, ma tot uit de o luna de zile. Pana da zapada mai am timp sa mai astept oferte si la saniute sh pentru ca noi am gasit . Daca te ajuta, o saniuta exact ca cea pe care ai atasat-o tu in imagine gasesti la nichiduta.ro ,se cheama "Sanie Alpen Bambino TM", ma gandeam si eu la acest model, mie nu mi se pare ca ar ingheta copilul pentru ca sezutul nu intra in contact cu solul (e doar o parere), este la 120 RON . Ar mai fi o saniuta "Saniuta cu spatar realizata din otel T20, rezistenta sporita, vopsita in camp electrostatic, nuanta negru. Acoperita cu scandura de brad imbibata cu ulei de in pentru rezistenta la umezeala.Spatarul este realizat din platband de grosime de 3 mm, cu prindere in 3 trei puncte cu suruburi galvanizate. am gasit acest anunt (nu stiu sa atasez imaginea, este o saniuta de lemn cu spatar ,cu cadru de otel, este la 100 RON , gasesti anuntul pe tocmai.ro persoana de contact florin 0727893210.Eu mai astept pentru ca nu dispun de bani acum. Sper sa te ajute. Succes.

Floricica Novice m1adutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2009
    Postari in forum
    574
    saniuta respectiva e si pe Okazii.

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valita, nichiduta.ro e cel mai scump site de sanii. are toate tipurile de sanii alpen...
    am mai gasit saniute cu spatar, dar nu mi-a placut cum este confectionat spatarul. este prins in 3 puncte si in rest e o mare gaura. ei sunt mici si in gaurile alea nu le sta coloana foarte bine. spatarul ar trebui sa fie prins in 5 puncte.
    la modelul asta ma refer, care mie nu-mi place deloc din cauza spatarului......
    Sanie cu spatar mare, Preturi jucarie Sanie cu spatar mare

spatarul ar trebui sa fie ceva de genul asta:
    Rezultatele căutării de imagini Google pentru http://www.strollers.ro/Images/Products/500/ALP-993300_1.jpg

dar mi se pare cam scump un astfel de sparar.

mai caut......daca gasesti ceva, da-mi si mie te rog un semn.......

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari