Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata kim80's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2009
    Postari in forum
    1.877
    Vreau sa cumpar o rochita de ocazie, mergem la o nunta in luna mai si nu as lua una noua, pentru ca e si scumpa si nu o foloseste decat o data si apoi nu am ce face cu ea. Astept oferte cu rochite dar sa fie frumoase, deosebite cam pentru un an jumatate-doi (fata mea va avea in mai un an jumatate dar e mai grasuta de asta zic pt doi ani). Astept poze si pret. Multumesc

Floricica Nou Venita speranta23's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2009
    Postari in forum
    173
    Buna, uite-te in acest album. Am mai multe rochite de ocazie, si noi si sh. Poate iti place ceva. http://s202.photobucket.com/albums/aa114/hainute_fetite/ROCHITE%20DE%20OCAZIE/
    Ma poti contacta pe mess, ID-ul meu e spezam

Floricica Novice lmely's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2008
    Postari in forum
    335
    Buna! Am o rochita frumoasa din 2 piese cu fustita si bolerou superba, dar este ceva problema cu photobucketul nu ma lasa sa atasez link. Iti las adresa de mess daca te intereseaza sa pov detalii: l_mely . Ms

Floricica Nou Venita stefytza's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    223
    Am o rochita superba!!! O dau cu 80 lei,a fost 150 lei,a imbracat-o fata mea la nunta surorii mele. O sa iti placa sigur!! Pun poza in album .

Floricica Nou Venita panterry21's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.10.2009
    Postari in forum
    188
    buna! uite aici rochitele mele. sunt 2 si daca iti plac mai discutam la pret.
    http://forbabyandchildren.blogspot.com/search/label/Hainute%20noi

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Marks and spencer noua, superba, pret achizitie 24 lire, o vindem cu 90 ron taxe postale incluserochita

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari