Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita fflori75's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276

Rusinos cumpar produse avent

caut sa cumpar produse avent, noi sau in stare foarte buna. sunt interesata in special de canute de 200-260 ml cu maner, la un pret mult mai bun decat cel de pe piata.
    ma mai intereseaza tetina variabila si tetina nr 4.
    astept oferte aici sai pe mail: fflori75@yahoo.com

am gasit la o farmacie in bucuresti modelul acesta de canita:
    Bebelusul tau - Philips Avent - Cana MAGIC cu manere 260 ml , la 34 ron - 260 ml.astept oferte mai bune ca sa pot face comenzi. multumesc.

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    buna
    pot sa iti trimit eu din UK. Cred ca iesi mai ieftin cu transport si adaos de 15% cu tot.

Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    Citat Postat de anacristea Vezi mesajul
    buna
    pot sa iti trimit eu din UK. Cred ca iesi mai ieftin cu transport si adaos de 15% cu tot.
    spune-mi , te rog, la cat ajunge modelul pe care l-am pus mai sus? eu stau in Bucuresti. cu tot cu taxe de transport si adaos. multumesc. si o pagina mai exact cu produsele de la avent, unde vad?

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Salutare! Mai am 3 produse asa PHILIPS AVENT - CANA MAGIC 200 ML

si inca 3 asa PHILIPS AVENT - CANA MAGIC SPORT DE ANTRENAMENT sunt pe verde cu diferente de culoare pe maner si tetina. Culorile sunt: roz, galben si albastru)

Sunt NOI!

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Citat Postat de fflori75 Vezi mesajul
    spune-mi , te rog, la cat ajunge modelul pe care l-am pus mai sus? eu stau in Bucuresti. cu tot cu taxe de transport si adaos. multumesc. si o pagina mai exact cu produsele de la avent, unde vad?

AVENT Magic Cup 6m+ from AVENT part of the Feeding Cups range available at PreciousLittleOne
    http://www.priceinspector.co.uk/p/Av...e/f/desc,True/
    You searched for avent | ASDA direct
    Dar vad ca are anamicu, e mai simplu asa.
    Modificata de anacristea; 15.08.2010 la 21:02:06.

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Citat Postat de myky26ro Vezi mesajul
    idem !...........................................doar ca eu sunt din jud Sibiu
    Buna
    daca nu ridicati produsele din Bucuresti nu e problema, pot fi trimise cu posta romana. Toate detaliile referitoare la comenzi le gasiti pe anna&emily - orice vrei din UK!!!
    AVENT Magic Cup 6m+ from AVENT part of the Feeding Cups range available at PreciousLittleOne
    Buy cheap Avent Bottle within Baby Products - compare Avent Bottle prices for best UK deals
    Modificata de anacristea; 15.08.2010 la 21:02:25.

Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    Citat Postat de anacristea Vezi mesajul
    Buna
    daca nu ridicati produsele din Bucuresti nu e problema, pot fi trimise cu posta romana. Toate detaliile referitoare la comenzi le gasiti pe anna&emily - orice vrei din UK!!!
    Buy cheap Avent Bottle within Baby Products - compare Avent Bottle prices for best UK deals
    am gasit un produs pe care nu-l are anamicu si-mi place tare mult.daca as fi vazut produsul la ea inainte, il luam cu siguranta pentru ca am vazut ca are si ea preturi bune si lucruri de calitate. cum pot lua legatura cu tine? ti-am lasat si pm.

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    buna
    ti-am lasat adresa de mail. imi trimiti linkurile pe mail si iti spun care ar fi pretul final

Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    am dat comanda de canuta la ana_micu83. astept cu nerabdare canuta. ana_micu83 mi s-a parut o persoana deosebita. sa-i dea Dumnezeu sanatate.
    multumesc anacristea, micaalsa pentru sfaturi si indrumari referitoare la produsele avent.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari