Ultimele discutii din forum
    mada_lyna
    Guest

cumpar premergator

cumpar un premergator la pret accesibil. astept PM.ms

Floricica Debutanta florela52's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2008
    Postari in forum
    1.020
    am eu unu de vanzare ,la 60 ron taxele de transport le sutort eu ,daca te intereseaza da-mi o adresa de mail sa-ti trimit poze ,am o problema cu incarcarea pozelor aici

mada_lyna
    Guest
    buna. ti-am trimis un PM cu adresa mea de mail. ms

Floricica Nou Venita petricos's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.03.2011
    Postari in forum
    6
    BUCURESTi !!!
    Vand premergator Chicco Dj baby. Poate fi reglat pe 3 nivele.
    Panoul-jucarie din fata contine diverse activitati ce stimuleaza dezvoltarea capacitatilor vizuale, auditive si de coordonare ale copilului (taste pt sunete muzicale, sunete de animale, melodii la apasarea unui singur buton, alte manete cu sunete si culori). Acest panou este detasabil (bebe poate servi masa din premergator).
    Premergatorul are doua roti in spate si doua pivotante in fata plus 6 piedici speciale pentru a preveni rasturnarea sau trecerea premergatorului dintr-o camera in alta (de pe o suprafata pe alta). Stare foarte buna.
    Pret 139 lei, Dimensiuni - deschis: 79x66x47 cm; pliat: 79 x 66 x 24 cm; Greutate: 4.5 kg
    Ma puteti contacta la tel 0766.516.576 sau pe e-mail petricos_1@yahoo.com
    Imagini atasate

Floricica Avansata Castelul lui Oz's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2009
    Postari in forum
    1.254
    Vand antemergator / masinuta, folosit doar in casa. Arata impecabil si am cutia lui. pret 75 lei. Contact adela_cainesi@yahoo.co.uk

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641

premergator mothercare stare excelenta, 150 ron

suprabazar
    Guest
    Premergatoare
    Aici gasesti o gama variata de premergatoare noi,la preturi accesibile.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari