Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice oana2's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2009
    Postari in forum
    381
    cumpar obiecte de decor camera baietel nou nascut tablouri chestii din desene animate care se lipesc sau se pun pe perete fosforescente sau simple orice aveti disponibil.astept poze si preturi desigur.

va multumesc

Floricica Avansata micaalsa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    1.361
    Buna
    Eu am o bordura de perete winnie the pooh. Se lipeste foarte usor iar la dezlipire nu lasa urme pe perete.
    Dimensiuni: 4.57 m lungime si 127 mm latime.
    Pret. 55 lei

Floricica Avansata micaalsa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    1.361
    Aici e o poza din camera fetitei mele. Mie mi-a ramas un set, deci e nou, neatins si de aceea-l vand.

Floricica Nou Venita karmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2005
    Postari in forum
    142
    La magazinele TCM, gasesti stelute, floricele, si multe alte forme si personaje din desene animate fosforescente de lipit pe pereti, la preturi chiar foarte bune!

Floricica Nou Venita mayusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    Buna, eu am scos de pe net desene cu animalute doar conturul si le-am imprimat pe carton subtire le-am colorat si le-am lipit cu scotch. A iesit foarte bine si le poti inlocui in timp.
    Am 2 seturi de alibinute ramase si fluturasi care se pot prinde la bec cu ata sa vina in jos.
    Daca te intereseaza scrie-mi pe mail si iti fac poze. mayusha09@yahoo.com

Floricica Nou Venita karmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2005
    Postari in forum
    142
    poate te ajuta si acestea la ceva daca vrei sa le faci acasa

Floricica Novice laur's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    336
    Buna ziua! Noi avem asa ceva-le puteti prinde si pe usa, sau la patut, sau unde le gasiti loc potrivit! Eu am ceva asemanator prins pe usa, si este de mare efect! Iar pt geam avem clebere cu Teletubbies, foarte dragute, super calitative; fiind germane, e clar ca nu se compara cu chinezismele din comert! Arata super pe geam, si se pot folosi si pt geamurile masinilor.
    Va scriu linkul pt rubrica din album unde le puteti vedea. Multa sanatate si numai bine va dorim!

Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    336

Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    336

Floricica Novice oana2's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2009
    Postari in forum
    381
    va multumesc frumos

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari