Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860

Cumpar jucarii ...animale domesice si salbatice din plasic dur sau cauciuc

ma intereseaza sa cumpar ceva gen ferma animalelor ...animalute de dimenssiuni medii cal,vaca,oaie,catel,vitel,pisica,capra....etc in special porc...astept oferte.

Floricica Nou Venita fflori75's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    eu am asa ceva. cateva animalute, un puzzle cu mai multe fete ( pe fata asta se vede un porcusor ) si 4 locomotive. despre pret, vorbim pe mess.
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita mihasel's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2008
    Postari in forum
    60
    Citat Postat de cryssa Vezi mesajul
    ma intereseaza sa cumpar ceva gen ferma animalelor ...animalute de dimenssiuni medii cal,vaca,oaie,catel,vitel,pisica,capra....etc in special porc...astept oferte.

Buna ziua,
    poate va sunt de folos acestea

jucarii :: 16 animalute cauciuc rezistent dar moale,ideale pentru copii si bebelusi,nu exista riscul sa se rupa,sa le inghita datorita imensiunilor ,unele mazgalite da micuta mea dar pot fi bagate la masina de spalat fara probleme, 25 ron toate pictu

sunt cauciuc moale insa suficient de rezistent si gros incat sa nu se rupa,dimensiunile variaza intre 7-8-9 cm lungime pe 4-5-6 cm inaltime.
    O zi buna va doresc

Floricica Novice anisica's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2010
    Postari in forum
    324
    buna..si eu cativa dinozauri, 2 girafe si alte figurine de plastic
    Picasa Web Albums - Andreea Girbea - Jocuri si juc...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari