Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior eliza2's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    Cumpar casa de marcat, nu foarte mare ca dimnesiuni. Astept... cu sufletul la gura!

Guest
    Am eu una,impreuna cu cos mare de cumparaturi,pe roti,si diferite "produse",la 80 lei.Urmeaza sa-i fac foto in cursul zilei de azi.Daca nu gasiti la altcineva pana atunci,voi posta pozele aici mai tarziu... :)

Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    Mersi, astept! M-am uitat pe site-ul tau , dar nu am vazut.Acum vor primi si jocurile cu creion de la tine, ca de ziua lor aveau destule altele!

Guest
    Asa arata caruciorul:

Casa de marcat e tot rosie,nu am acum poze cu ea.Revin mai tarziu,cum spuneam. :)

Floricica Nou Venita sayonara's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2009
    Postari in forum
    59
    Buna, eu am o casa de marcat noua la 50 Ron daca te intereseaza da-mi adresa de mail ca sa iti trimit o poza; Se primeste si bonus o hainuta noua:)trebuie doar sa suporti transportul daca nu esti din Bucuresti

Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    Julia, caruciorul ma intereseaza mai putin, casa de marcat vreau sa o vad! Daca nu te dearnjeaza si o poti fotografia trimite-mi si mie pe eliza_marmureanu@yahoo.com

Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    Sunt din Bucuresti. Trimite-mi poza, te rog. eliza_marmureanu@yahoo.com. Bonusul mai putin, daor daca e pentru 4-5 ani!

Floricica Avansata alyna-ch's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2009
    Postari in forum
    1.664
    Buna!Am eu doua modele case marcat,35 lei ,electrica cu baterii si la 70 lei smoby market capsunica.Ambele sunt noi,sigilate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari