Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810

Cumpar inaltator auto copii,incepand de la 5 ani ,de calitate in stare buna!

Buna fetelor,caut pt. fetita mea ,inaltator auto,am nevoie cat mai urgent!Va rog sa ma contactati daca aveti de vanzare,cu informati sau poza,daca aveti!Va multumesc si astept ofertele voastre!
    Modificata de ema peregi; 29.04.2010 la 22:53:19.

cristina elena
    Guest
    Am eu unul, l-am folosit la baiat. Fac poze si-ti arat.
    Il vand la 50 ron.

Pana fac poza, cam asa arata: doar ca e pe albastru http://www.bebeplanet.ro/date/produs..._green_972.jpg
    Modificata de cristina elena; 30.04.2010 la 08:58:01.

Floricica Nou Venita jucarii's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    179
    Buna! Noi avem asa ceva,il vand cu 30 lei,e in stare excelenta:

http://i302.photobucket.com/albums/n...RTBEBE/356.jpg
    Modificata de jucarii; 30.04.2010 la 09:04:08.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Buna,inaltatorul al 2-lea il stiu,va urmaresc jucariile,voi cumpara si eu in curand,consider ca aveti jucarii de calitate,aveti si recomandari de la persoane cunoscute ce au cumparat de la dvs.!Ideea este ca am vazut la cineva de vanzare pe ocazii unul arata bine,insa cand am fost sa-l iau a fost ce sa mai,un material tras peste plastic!De accea insist pe calitate,adica un sezut ergonomic,eventual cu polistiren si peste husa!Inaltatorul dvs. cum este?Multumesc pt. raspunsuri!
    Tot modific si corectez textul,nu am baut cafeaua si scriu numai tampenii...:)
    http://picasaweb.google.ro/emaperegi...ooComMULTUMESC
    Modificata de ema peregi; 30.04.2010 la 10:04:18.

Floricica Nou Venita jucarii's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    179
    Nici al meu nu e ergonomic sau din cale afara de calitativ,gandindu-ma ca cele foarte calitative si cu tot felul de atribute superlative sunt de genul (si la pretul!) urmatorui produs Vedeti aici!.Cel pe care il am e un scaun inaltator obisnuit,practic,cu suport din pvc,nu stiropor.Sper sa gasiti unul asa cum cautati,la un pret cat mai convenabil!(ca oferte ar fi,insa oricare din noi se bucura de un deal bun :) ).

In alta ordine de idei,multumesc pentru aprecierile cu privire la jucariile pe care le avem noi pt vanzare! Sunteti binevenita oricand sa le vizualizati in album si sa discutam despre unele din ele! O zi frumoasa va doresc!

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Buna,multumesc pt. sinceritate,intradevar caut ceva de calitate si bineinteles cat mai ieftin,ca toata lumea de altfel...:),jucariile le urmaresc,momentan fac o pauza,de paste am cam exagerat,insa pt. cea mare voi cumpara sigur in curand ceva joculete educative!O zi buna!

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Buna,
    chiar nu are nimeni un inaltator auto?Nu vreau sa par foarte pretentioasa,insa vreau sa fie cat mai confortabil!
    Astept oferte!
    Multumesc!

Modificata de ema peregi; 02.05.2010 la 22:07:45.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Fetelor,inca mai astept oferte!Nimeni,nu are inaltator auto de calitate?
    Mersi!
    O zi buna!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari