Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita miha.rod's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2009
    Postari in forum
    8
    Buna sunt noua pe acest forum si o viitoare mamica de august.Din cauza posibilitatilor materiale reduse nu imi permit sa cumpar din farmacie unguent garmastan.Daca cineva are un tub, deja folosit, de care nu mai are nevoie as dori sa-l achizitionez.Pot plati o parte din costul acestuia.Multumesc mult. mail:mihaelabuz@yahoo.com / tel 0740 791207

Floricica Debutanta anamaria_ratiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    665
    Buna,

In cazul in care nu gasesti garmanstan,eu am folosit atat garmastan cat si un alt produs (mie una mi s-a parut mai bun) din gama BABYLOVE,la jumatate sau mai putin din pretul garmastan-ului comercializat in cadrul lantului de magazine DM care in Cluj-Napoca se afla in cadrul galeriilor magazinului REAL.
    Pana a depasit 10 kg pustiul meu scutece tot de acolo luam si erau in iarna 100 de buc la 50 ron + calitate similara PAMPERS.

Cele bune,

Floricica Novice sslavu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    411
    Buna seara Mihaela. Am eu un tub folosit de Garmastan. Sa ma uit daca mai este in garantie si ti-l trimit cu draga inima. Nu costa nimic.

Membru inregistrat la
    04.08.2009
    Postari in forum
    8
    Multumesc de sfaturi si de ajutor.
    Am fost si eu in DM dar nu mi s-a parut f aprovizionat.O sa mai incerc luna viitoare poate il aprovizioneaza mai bine.

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    de altceva mai ai nevoie ? poate te putem ajuta ..

Membru inregistrat la
    04.08.2009
    Postari in forum
    8
    Garmastanul e singura problema urgenta, in rest mi-am cumparat eu cate ceva asa cum am putut.Strictul necesar il am, sa vedem ce mai apare pe parcurs.
    Larisa multumesc mult pt sprijin.Eu stau in dr.taberei.Tu pe unde stai in Bucuresti?

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    imi cer scuze ca abia acum am mai intrat. stau in Pantelimon...cand trebuie sa nasti ? eventual trimite-mi un MP cu id-ul tau de mess si eventual nr de tel ceva, si vedem ce putem face...

Floricica Cu Vechime miha1983's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2008
    Postari in forum
    5.986
    si eu am un tub de garmastan cu care m-am dat doar in maternitate ca dupa aia nu am avut nevoie.e luat din ungaria si expira in luna martie 2010. daca vrei iti trimit cu posta si nu costa nimik doar posta sa o platesti, aia e cam 6 lei. adresa mea de mess e mihaela_ela23@yahoo.com. lasa-mi mesaj daca vrei.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari