Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559

cumpar frac

cumpar frac pt un baietel de 1an si 7luni,,,ast oferte voastre

Floricica Novice gulina's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    salut!
    avem noi un frac negru si este cam pentru 2 ani!

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    te rog as dori sa vad poze cu el...si sa stiu dak este in stare buna.multumesc

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    ast ofertele voastre,va reamintesc k as dori sa cumpar frac pt un baietel de 1an si7luni.

Floricica Novice gabrielaban's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2009
    Postari in forum
    348
    salut,uite si eu am un baietel de aceeasi varsta,am un costumas deosebit daca te intereseasa,nu este frac dar este ceva mai frumos,nu se gaseste in romania,noi l am achizitionat din Spania.
    Victor l-a purtat saptamana trecuta la o nunta,o ora( cunia civila),dar alt eveniment de genul anul acesta nu mai avem,asa ca pe viitor nu ii va mai fi bun.
    Da-mi adresa ta de e mail si iti trimit niste poze sa vezi despre ce este vorba.
    Materialul este de calitate,nu se sifoneaza,este subtire,potrivit pt aceasta perioada.
    Adresa mea este gabrieladanaban@yahoo.com

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    gabriela,ce sa spun costumasul pe care mi l-ai aratat este intradevar deosebit,frumos chiar impecabil,dar prea scump pt buzunarul meu,el isi merita banii,dar eu nu mi-l permit. asa k dragi mamici anuntul ramane valabil si va astept cu ofertele voastre.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari