Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaela amalia's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2005
    Postari in forum
    187

Cumpar dvd Tom si Jerry

Cumpar dvd-urile din colectia adevarul. Tom si Jerry (in tipla), ofer 15 lei bucata, fara nr 2 si 3.

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Salutare. Le poti cumpara cu un click de pe http://www.cartile-adevarul.com/tom-...i-6.html...sau daca nu te deranjeaza, iti pot face eu copii de pe numerele care te intereseaza si ti le trimit prin posta.

Nu te costa nimic.

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Buna scuze ca intru in topic dar mar interesa si pe mine tom si jery...dak miai face copii sami spui cat mar costa...mersi mult id-ul meu ii salaicristina...ms ink odata pupici

Membru inregistrat la
    26.10.2005
    Postari in forum
    187
    Cristina, pastram legatura, dupa ce fac rost de toate dvd-urile te contactez, de costat te costa doar transportul si pretul dvdurilor, copiatul e gratis :), (e singura oferta, ca eu nu ma ocup de astfel de lucruri., de fapt nici nu ma prea pricep, sper sa imi iasa)
    Modificata de mihaela amalia; 26.09.2010 la 07:44:26.

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    bine si mersi mult de tot...pupici

Membru inregistrat la
    26.10.2005
    Postari in forum
    187
    Ana, am vazut si eu acele oferte de pe situl adevarului si oun dvd costa 20 lei, iar eu am cumparat de la o rulota care vindea tot felul de colectii adevarul 15 lei (daca nu gresesc) un dvd.

EDIT: acuma am citi maii bine ce ai scris, de...abia ce m-am trezit mai bine :), ti-as fi tare recunoscatoare daca mi-ai putea trimite copii la dvd-urile pe care le ai, (nr 2 si 3 le am deja), Multumesc mult de oferta.

Edit 2:dar din dar se face rai, Cristina le vei primi si tu la randul tau fara sa te coste ceva.
    Modificata de mihaela amalia; 26.09.2010 la 13:53:55.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari