Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta nasturel's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156

Exclamatie cumpar catelul plus bobby

cumpar catelusul de plus bobby la un pret rezonabil.
    astept oferte.
    multumesc.

Jucarii Inteligente Giochi Preziosi - Catelus Bobby Dog

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil.............................................

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil................................................

Floricica Debutanta bebemic81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925
    Si fi-mea e innebunita dupa Bobby...Nasturel daca gasesti o oferta buna spune-mi si mie te rog. Pupam cu drag!

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    am gasit doar in real oferta. este 150 ron.
    ma gandeam ca poate il gasesc pe aici la un pret mai rezonabil. am vazut ca sunt mamici care vand jucarii noi....

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil.........................................................................

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil...........................................................................

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    nu vinde nimeni catelusul bobby?

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil.........................................................................

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    valabil...............................................................................

suprabazar
    Guest
    Buna ziua.Momentan nu avem disponibil catelusul cerut de dumneavoastra,insa,daca imi permiteti,as vrea sa va propun o jucarie asemanatoare,la acelasi pret,insa cu mult mai multe functii.Este vorba despre Povestitorul Duni.

Spiridusul Duni spune in limba romana 8 povesti foarte indragite de copii. Vine insotit de o carte ilustrata color cu 76 de pagini. Povestile redate de Duni sunt versiunea vorbita a povestilor din carte.

* Povestile sunt:
    * Alba ca zapada
    * Scufita rosie
    * Cenusareasa
    * Ratusca cea urata
    * Cei treci purcelusi
    * Printul fermecat
    * Iepurele si broasca testoasa
    * Greierele si furnica.

Duni poate fi folosit ca unealta ajutatoare pentru copiii care vor sa invete sa citeasca. 1. Cum toate textele povestilor sunt incluse in carte, copilul poate citi in timp ce le asculta. Putin cate putin, in functie de dezvoltarea intelectuala a copilului si suportul primit la scoala sau gradinita, cititul va decurge ca o joaca. 2. Exersatul in acest fel de a citi este stimulativ, placut si niciodata nu reprezinta un sacrificiu pentru copii si nu genereaza o repulsie, de fapt creeaza ceea ce este cunoscut ca "placerea cititului". 3. Continutul extins (8 povesti clasice cu 76 de pagini color cu ilustratii) si modul ingenios de expunere a lui Duni, favorizeaza acordarea unui timp mai mare din partea copilului, si mai des, sa citeasca. Rezultatul final este o imbunatatire a capacitatilor de citire si intelegere. Varsta minima: 4 ani

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari