Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita carpe_diem's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2010
    Postari in forum
    66

Exclamatie Cumpar carut sport, strangere tip umbrela

Cumpar carut sport care sa se stranga tip umbrela si sa ocupe putin spatiu cand este strans. Este important sa aiba bara de protectie in fata si copertina maricica, astfel incat sa acopere cat mai mult copilul cand este soare puternic.
    De preferat ar fi sa fie cu rosu, portocaliu sau roz, fiind pt o fetita, dar culoarea nu conteaza asa mult.
    Ofer maxim 200 lei.

Astept eventuale oferte cu poza pe adresa ilinca.florea07@yahoo.com

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    Buna! nu stiu de unde esti,dar eu l-am cumparat d nou de la Primii Pasi si am dat cca 200 ron;ai incercat sa te uiti prin magazine? ar fi pacat sa dai 200 ron pe el SH.

Floricica Nou Venita ahsoka's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    182
    Nu este exact ceea ce cautati dar poate va intereseaza...

Vand carut sport Hauck, nou

Floricica Nou Venita carpe_diem's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2010
    Postari in forum
    66
    buna
    sunt din bucuresti, evident ca m-am uitat cam pe peste tot, dar cele de la primii pasi nu-mi plac deloc, de aceea ma gandeam ca poate gasesc ceva mai reusit chiar daca e sh.
    am mai gasit la preturi bune de la bertoni, f dragute, dar nu se strang in gen umbrela, asa ca nu-mi sunt de folos.
    am pus ochii pe unul nou la 300, dar tot mai sper sa gasesc ceva mai ieftin.
    merci mult,oricum.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari