Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinamace's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2009
    Postari in forum
    27
    Cumpar carut sport pret rezonabil. Va multumesc

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    eu am cumparat unul de la primi pasi la 120 ron si am mai vazut un model dar nu stiu marca la100 ron din magazin

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    la sensi blu este 140 ron

Membru inregistrat la
    04.03.2009
    Postari in forum
    27
    Buna ai caruciorul de vanzare , cat vrei pe el .Am vazut ca esti din craiova o sa ma duc si eu la noi sa ma uit la sesi blu sa vad daca gasesc. Da-mi adresa ta de mail sa vorbim. Mersi

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    nu am de vanzare doar spuneaa ca eu am cumparat luna trecuta din magazin caruciorul sport de la primi pasi au 2 modele unul la 100 ron altul la 120ron.daca vrei i-ti pot cumpara si trimite in bucuresti!

Membru inregistrat la
    04.03.2009
    Postari in forum
    27
    Buna am avut niste probleme si nu am mai intrat pe forum. Cum arata caruturile au porbagaj dinala jos sau sunt simple. scriemi pe adresa de mail numarul tau de telefon sa te pot suna . Mersi mult

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    nu au cos ,sunt simple o sa pun poaza in album.Te-ai uitat la sensiblu sau mini blu?acolo cred ca este poti sa le vezi

Membru inregistrat la
    04.03.2009
    Postari in forum
    27
    Da m-am uitat da lai noi la Bucuresti la Miniblu nu sunt mai iefine de 230ron iar la sensiblu 550ron. Sunt scumpe fata de voi.

Floricica Nou Venita studiolust's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2007
    Postari in forum
    68
    carut geoby 3 roti cu toate acesoriile incluse, la jumatate de pret fata de magazin (400 lei). este in stare foarte buna si merita 200 lei :) contact y studiolust

Floricica Nou Venita simona2001's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2009
    Postari in forum
    3
    am si eu un carut de vanzare.este pentru baietei.are cos dedesupt si scaunel de masina.sunati daca va intereseaza la 0748288697.

Floricica Nou Venita adypyty's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2008
    Postari in forum
    1
    Pentru cine doreste...am carut de la primii pasi.Cine e interesat , astept mail la ady_pyty2008@yahoo.com.Nu cer un anume pret...dati cat puteti....e galben cu bleumarin,in stare buna,spatar reglabil in 3 pozitii,are si portbagaj incapator in partea de jos.]

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari