Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bebelusulmeu's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2010
    Postari in forum
    8
    Cumpar carucior sport (6+), tip umbrela, usor, exclus roz! Ofertele de preturi cu poze puteti sa mi le trimiteti la bebelusulm@yahoo. Com

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Buna
    pot sa iti aduc orice carut doresti din uk. Preturi incepand de la 150 ron cu comision de 15% cu tot. Transportul cu curier uk-romania pana la tine acasa te costa 100 ron.

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    exemplu culoare olive
    acesta este 172. 7ron+26 ron comision. Transportul se achita separat la livrare firmei de curierat, va fi de 100 ron

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641

Floricica Avansata adita2's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2009
    Postari in forum
    1.318
    Buna ziua
    am eu un carucior tip umbrela, firma dhs-baby, nou, culoarea verde cu gri, f usor-cca 6,5 kg, spatar pliabil in 5 pcte, bara fata detasabila, husa picioare, cos cumparaturi, pret 250 lei plus transport. Daca va intereseaza va trimit si poze. V-am scris si pe mail. O zi buna va doresc!

Membru inregistrat la
    11.02.2010
    Postari in forum
    8
    Eu as vrea unul foartee light sa zic asa! Iar la spatar e suficient si 2 inclinirari!

Membru inregistrat la
    11.02.2010
    Postari in forum
    8
    Nu merge linkul! Cu transport cu tot ajunge mai mult ca aici!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    intra pe okazii.ro si dai cautare -carut sport sigur gasesti la preturi fff bune si poti si negocia

Floricica Nou Venita ancaalex's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.02.2007
    Postari in forum
    137
    Buna! Daca ne spui cam ce firma ai dori sau cam ce pret iti putem aduce noi second hand din ungaria sau austria, depinde cum gasim. Iti fac niste oferte azi si le pun pe mail, sa vezi daca e cam ce ti-ai dori si mai discutam. Numai bine

Membru inregistrat la
    11.02.2010
    Postari in forum
    8
    Rotile sa nu fie f mari, care sa fie cat mai mic pliat! Sincer imi place mult modelul nurse urban daca ai putea sa il aduci(orice culoare mai putin roz) sau ceva in genul asta! Astept oferte

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari