Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita kinguc1982's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2010
    Postari in forum
    1

Cumpar carucior Chicco s3

Cumpar carucior Chicco S3 cu toate accesoriile (landou, cosulet auto si carucior sport), preferabil de culoare rosie.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Un carucior asemanator Austin 3 de la Coletto apasa pe link sa-l vezi Austin 3 sistem 2 in 1

Pentru 3 in 1 la pretul afisat se mai adauga cosul auto 344lei,
    Transportul este gratuit

Floricica Nou Venita Ion_elena04's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.10.2010
    Postari in forum
    3
    Buna.Am un Chicco enjoy fun cu 850 ron.Este complet: cu Scaun auto, londou, parte sport si gentutza.Scrie-mi la ion_elena04@yahoo.com

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Citat Postat de alinna Vezi mesajul
    Un carucior asemanator Austin 3 de la Coletto apasa pe link sa-l vezi Austin 3 sistem 2 in 1

Pentru 3 in 1 la pretul afisat se mai adauga cosul auto 344lei,
    Transportul este gratuit
    In luna Octombrie avem o super oferta la carucioarele Austin 3,Austin 4 si Matteo(carucior rotativ) Doar pentru sistemele complecte de 3 in 1 Primiti cadou si un patut alb din lemn de fag
    Carucioare Coletto

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Buna ...am gasit eu unul care poate o sa iti placa ii asemanator cu chico s ii rosu si are si un pret mai convenabil...
    carucior hauck 3in 1 (landou, scoica,sport + patut + saltea) - Magazin Copilul.ro (44255269)

Floricica Novice amedy's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2006
    Postari in forum
    313
    Am eu chicco S3 sport si landou.Scaunul auto se poate achizitiona si separat.starea este f buna si costa doar 800 ron. Nu este rosu ci gri inchis cu galben si landoul are bleumarin inchis cu crem.Este unisex.
    tel 0724 021 744.

Floricica Nou Venita georgi_ana's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2007
    Postari in forum
    41
    buna am eu de vanzare carut chicco rosu modelul acesta PROMOTIE Carucior sport "Multiway" - FUEGO | Plimbare | Produse pentru nou-nascuti daca te intereseaza ...si nu a fost folosit aproape deloc este ca nou

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari