Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita pufulici79's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2009
    Postari in forum
    7
    Dragi mamici,am vazut pe unul din blogurile voastre,un body pt bebelus cu inscriptia ,,vreau un frate',dar nu mai stiu unde. Va rog ajutati-ma! ! Accept si cu alte inscriptii haioase! !

Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    vad ca esti din bucuresti..

Incearca in reteaua magazinelor "Z" (by Andreea Esca)

„By Andreea Esca" este prima colecție de body-uri special realizată pentru bebeluși, între 0-3 anișori, cu diverse mesaje dulci sau haioase imprimate pe fond alb: „50% dorm 50% mănânc", „născut in 2009”, „eu și tata o iubim pe mama”, „eu și mama îl iubim pe tata”, „tata e cel mai puternic”, „eu sunt șeful”, „vreau la Hollywood”, „îmi place roz”, „vreau sa spun ceva”, „vrei sa ne jucăm?” „Sunt prințesă", „Vreau diamante"„ te iubesc mama !" si „îmbrățișează-mă… sunt dulce !" Aceasta se găsește în rețeaua magazinelor Z.

Noi am mai gasit si in Carrefour de unikid..dar nu se compara cu cele de la Andreea Esca

Floricica Nou Venita pufulici79's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2009
    Postari in forum
    7
    as dori unul second,mai ales ca stiu sigur ca am vazut pe aici pe bloggul unei mamici

Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    am eu daca te mai intereseaza

Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Buna, am vazut la diana aron, id de mess dianaaron, http://picasaweb. Google. Com/dianaaron/hainutecopiinoi#5188286538664952338

linkul

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari