Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice oana2's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2009
    Postari in forum
    381
    cumpar baldachin si suport pentru el.astept oferte

Floricica Novice ancutza_47's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    am eu si suport pe care am dat 35 ron si baldachin care a fost 80 ron folosit putin e ca nou cat dai pe ele fa o oferta?

Floricica Novice oana2's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2009
    Postari in forum
    381
    http://www.hopa-sus.ro/magazin-produse-copii-bebelusi/baldachin-universal-2851-p-180-c.aspx.ceva de genul asta as vrea.trimitemi niste poze sa vad

Floricica Novice ancutza_47's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    am pus o poza in album cu baldachinul asa ca in poza de pe siteul care mi l-ai dat il poti face doar daca patutul e mic ca cel din poza lor ,al meu are 1.75 m deci nu am cum dar daca vrei iti masor cat e de lat si lung,vezi ca pe site nu cred ca e cu tot cu suport. si fii atenta la voalul din care e facut ca poate fi moale ca o zdreamta sau sa aiba stofa al meu are stofa adica daca il speli nu e tot imbotit

Floricica Nou Venita lnlaura's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    266
    iti ofer si eu un baldachin cu tot cu suport la 100 ron pentru poze si alte detalii,intra pe:lauramarius2006 si vorbim (este in stare impecabila)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari