Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Ne-am dori tare mult aceste carti. La noi, in Giurgiu, nu s-au gasit deloc la chioscurile de ziare pt ca s-au dat "pe sub mana"...

Daca le aveti si doriti sa le vindeti...va asteptam!!!

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    aveti aceste carti?...va asteptam!!!

Floricica Novice mony22's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2008
    Postari in forum
    438
    Daca nu ti-e prea urgent si nu apar alte oferte, sper sa ajung sapt.asta (in functie de progr. lui bebe) pana la librarie si va iau eu cartile.

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    nu, sigur asteptam....multumim fffff mult! Te asteptam cu raspunsul...si daca le iei, sa stii ca noi le cumparam sigur, nu te incurcam...si pui in pretul coletului absolut tot ce ai cheltuit...dar cand o sa -l trimiti discutam detaliile pe mess asan_coca@yahoo. com...doar sa nu coste o carte 30 ron(ca atata sunt la alte librarii), dar parca tot tu spuneai ca la acea librarie sunt 12 ron....si 15 ron sa fie...nu e mult...ok...te asteptam....a propos, daca doresti, iti pot trimite in avans , banii in cont....cum crezi tu ca e mai bine

Floricica Novice mony22's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2008
    Postari in forum
    438
    Bine atunci iti iau cartile si le pun colet la posta si nu-mi tb. nimic altceva decat pretul lor + taxele postale. Stiu cum e sa umbli lunea dimi pe la 7 pe la toate chioscurile de ziare si sa nu mai gasesti. Bine ca la un mom. dat s-au deschis librariile astea. Cand le cumpar te anunt!

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    multumesc inca o data fff mult!!! cand reusesti sa le cumperi, scrie-mi pe mess te rog.

Floricica Nou Venita denisapedros's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.03.2008
    Postari in forum
    126
    buna...daca vrei si eu ma pot interesa de ele...vazusem undeva...de unde esti?..eu sunt din bucuresti.....scrie mi un mes privat pe mamici cochete...ca ti recunosc poza de acolo...eu sunt denisadarius

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    multumesc frumos, denisa...deja le-am gasit!!

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    mony, ti-am trimis un mesaj pe mess...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari