Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta lauramihnea's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2009
    Postari in forum
    660
    tavi de tort din silcon - forme diferite, deco tort, alba ca zapada, personaje desene animate, etc.

Membru inregistrat la
    20.07.2009
    Postari in forum
    660
    nu ma poate ajuta nimeni???

Floricica Avansata alyna-ch's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2009
    Postari in forum
    1.664
    Imi pare rau ,eu nu te pot ajuta.Am cumparat tavi din silicon,dar format rotund din Carefour,in alt format nu am vazut .Spor la cautari.

Membru inregistrat la
    20.07.2009
    Postari in forum
    660
    merci aly, nu stiu dc o sa gasesc, mi-ar place tavi in forma de ursulet, minga de fotbal, etc. dar se pare ca la noi nu prea gasesti in comert asa ceva. am vz pe siteurile de afara....

juliasm
    Guest
    Eu am o tava mare pentru tort,cu Happy Birthday si alte ornamente,si inca o tava clasica pt chec si una pt briose.Cele albastre imi sunt in plus,ma pot debarasa de ele.Pentru tava dreptunghiulara vreau 30 lei si pt cele albastre,20 lei/bucata.Nu stiu la ce pret sunt in magazin in Romania,nu ma intereseaza,le-am cumparat din Austria si,comparativ cu pretul dat de mine pe ele ca noi,consider ca e rezonabila suma ceruta.Daca iti va placea vreuna(sau daca e alta mamica amatoare),putem vorbi pe mess (ID-ul meu e juliadahman). :)

Membru inregistrat la
    20.07.2009
    Postari in forum
    660
    o vreau pe cea portocalie, merci mult julia.
    hai ca mai vb pe mss

juliasm
    Guest
    Ok,celelalte doua raman disponibile pentru cine mai doreste.

Guest
    SI tava portocalie e disponibila acum. :) Dimensiunea e 25x33 cm,categoria medie.

Floricica Novice danielas's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.07.2009
    Postari in forum
    336
    buna spune-mi te rog care e treaba cu tavile pt ca nu ma pricep deloc la capitolul prajituri...pot fi bagate in cuptor?

Guest
    Da,sunt super tavile de silicon.Merg in cuptorul incins pana la 230 grade C,trebuie unse foarte putin(la prima folosire) sau deloc si garantat nu se prinde aluatul de ele la final.Unele tavi isi schimba usor culoarea(se maronesc) dupa mai multe folosiri,dar asta nu le scade performanta apoi.
    Noi avem si rotunde(kugelhupf),si micute pentru copii(super pentru petreceri!) si nu m-au dezamagit.Se curata usor dupa folosire.Am dublura la cele albastre,pt ca le-am luat pt maica-mea,dar ea nu se mai prajitureste de cand nu mai suntem noi acasa.

Floricica Novice danielas's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.07.2009
    Postari in forum
    336
    faci o reducere daca le iau pe toate 3?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari