Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rzoana's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.10.2008
    Postari in forum
    7
    Vand, creez si inchiriez la comanda costume de serbare si carnaval pentru copii si adulti. Costumele reprezinta personaje din povesti, fantastice sau costume de epoca. Cateva exemple la http://costumedeserbare.wordpress.com/

Floricica Nou Venita elushk's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2007
    Postari in forum
    65
    buna,pe fetita mea trebuie sa o imbrac la serbare in fulg de nea,fetita mea are 4 ani.Ai avea asa ceva?Ca adevaru e ca as vrea sa vad un model ca nu am nici eu idee cam cum ar trebui sa arate asa un costum

Membru inregistrat la
    17.10.2008
    Postari in forum
    7
    Buna, coincidenta sau nu, chiar acum creez costume de fulg de nea, sper sa il pun pe site azi-maine http://costumedeserbare.wordpress.com si o sa iti faci o idee despre el. In plus, daca ajungi la Baby expo o sa am si acolo unul macar ca si model. Cel mai bine insa, ma poti contacta pe tel 0765 254 140 sau 0727709344 pentru ca nu intru mereu pe acest anunt.
    Merci si te ajut cu placere.

Membru inregistrat la
    17.10.2008
    Postari in forum
    7
    Buna, am adaugat pe site astazi o zana zapezilor si urmeaza diseara un fulgusor deic poti sa iti faci o ideea cam cum o sa arata.
    Merci.

Membru inregistrat la
    02.11.2007
    Postari in forum
    65
    pai zana zapezilor e acelasi costum ca fulgul de nea,nu pot zice ca este deosebit ,nu ma incanta asa d mult,scz

Membru inregistrat la
    02.11.2007
    Postari in forum
    65
    dar totusi zi-mi un pret pt inchiriat ,in caz k nu gasesc altceva.

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    Si fetita mea afost fug de nea la prima serbare la gradi,eu i-am facut o rochita alba fara mineci si partea de jos era gogosari pe margini poti pune niste beteala alba si va fi perfect daca gasesc poze i-ti pun aici

Membru inregistrat la
    02.11.2007
    Postari in forum
    65
    ar fi indicat chiar,mersi frumos,as vrea sa imi fac totusi o parere.sigur k mai simplu ar fi sa inchiriez dar adevaru e ca i-as face eu unul,sa fie ceva mai special

Floricica Nou Venita octavel's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2008
    Postari in forum
    1
    As dori si eu o idee despre un costumas fulg de nea pentru baieti. Multumesc

andrei_pro_one
    Guest
    pentru cine doreste costume pentru copii deosebite puteti sa apelati la un atelier de croitorie, indiferent daca doriti sa cumparati sau doar sa inchiriati ( costumele postate pe site sunt doar o mica parte din cele disponibile si daca totusi nu gasiti ce cautati puteti sa solicitati un costum la comanda!!! ). Website: Costume carnaval copii

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari