Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice kisschriss's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2007
    Postari in forum
    308
    Daca este vreo mamica pasionata de dansurile arabesti ,ofer costum dans oriental lucrat manual,nou,deosebit.

Floricica Debutanta pinguinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    buna eu as fi interesata penru fetita mea.la ce pret este?

Membru inregistrat la
    17.07.2007
    Postari in forum
    308
    Buna. Fetita ta cati ani are? Nu este pentru copii. Este pentru o mamica mai subtirica. Revin cu masuri.

Floricica Nou Venita mayusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    Buna, eu sunt pasionata de asa ceva, de cate ori am fost plecata in afara nu am reusit sa=mi cumpar unul pt ca nu il poti proba in bazarele lor. Am incercat sa-mi confectionez unul dar a ramas la partea de spate atat am reusit. Daca vrei vorbim pe mess si iti pot oferi si un pret pe el sa nu fie chiar degeaba. Numai bine vine viua sotului sa-i fac o surpriza. Mayusha09
    cat despre masuri am 1. 53 si 49 de kg.

Membru inregistrat la
    17.07.2007
    Postari in forum
    308
    Cred ca ti ar veni perfect. Costumul este confectionat la mana,fusta,normal,tivita la masina dar tot ce este aplicat este la mana,este foarte mult material,a fost facut pe o fata subtire,cam aceleasi masuri ca tine,dar nu a mai avut ocazia sa l foloseasca,de aceea am spus ca este nou,nepurtat.

Floricica Nou Venita mayusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    Atunci vorbim pe mess sau pe mail, daca vrei iti trimit in schimb niste hainute de bebe tot noi, cumparate din bumbac 100 la suta http://www. Goblenro. Ro/mayusha09/
    mayusha09 cu litere mici

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari