Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Dobrica.Carmen-Ana847's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2014
    Postari in forum
    1

Coccolino, cel mai pufos si parfumat ursulet !

Am folosit la intamplare mai multe tipuri de balsam,unele pentru ca erau ieftine,altele recomandate de unele prietene care-mi spuneau ca mirosul balsamului respectiv persista luni intregi, Luni intregi nu poate rezista un miros,pentru ca ar insemna sa nu mai speli acel lucru ,iar pentru lucrurile copiilor si nu numai eram in cautarea unui balsam convenabil ca pret si parfum.
    Cu cateva luni in urma ,m-am inscris din curiozitate,intr-o comunitate ce are la baza testarea gratuita de produse,mi-am completat datele si optiunile in contul personal si m-am pus pe asteptat.
    La sfarsitul anului abia ce a trecut,m-am regasit pe lista BUZZStore ,lista celor care au placerea sa primeasca si sa testeze produse Coccolino !
    M-am gandit ca, voi primi doua sticlute micute cu 3 picaturi de balsam,drept esantion si gata testarea.
    Uite ca m-am inselat,am primit prin curier o cutie cu doua sticle Coccolino de 750 ml,un ursulet de plus,o felicitare si ghidul Buzzerului despre campania COCCOLINO !
    Inregistrati-va aici :
    Intra si tu in comunitatea BUZZStore | buzzers.ro
    si veti participa la urmatoarele campanii de testare ale unor produse minunate !
    Rufele spalate cu detergent si evident clatite cu balsamul COCCOLINO vor deveni moi,pufoase si placut parfumate !
    Aceeasi cantitate de 35 ml Balsam COCCOLINO utilizata,improspateaza cu succes o cantitate de 5 kg de rufe spalate !
    Devino membru in comunitatea BUZZStore si te vei bucura de testarea gratuita a unor noi produse !!!
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita MarianaToba's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2013
    Postari in forum
    2
    Si eu am fost selectata pentru campania Persil,care se desfasoara acum la Buzzstore. Testez gratuit Persil si tu o poti face in urmatoarele campanii.Mecanismul e simplu! Intra aici,fa-ti cont si fi pe faza.Cum apare o campanie noua,completeaza chestionarul si daca corespunzi profilului cautat vei testa produsele acasa pe GRATIS!Intra si tu in comunitatea BUZZStore | buzzers.ro
    Bafta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari