Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta mateibogdan's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    Buna fetelor! Am si eu o rugaminte pentru toate mamicile care vor sa ajute o fetita de 7 luni,ai caror parinti au o situatie financiara foarte proasta,si nu ii pot oferi micutei nici macar strictul necesar. Orice puteti trimite este perfect:hainute,jucarele,laptic,orice. Eu am mai apelat la bunatatea vostra in urma cu 7 luni,cand micuta s-a nascut si nu avea nici macar hainute sa iasa din maternitate. Atunci foarte multe mamici au raspuns apelului meu si au trimis fetitei foarte multe hainute,pampersi,jucarele. Eu am multumit de fiecare data cand am primit un colet si vreau sa multumesc si de acesta data tuturor celor care ne-au fost alaturi atunci. Pentru orice intrebare,donatie ma puteti contacta la id mess sacha28puiut sau mail sacha28puiut@yahoo. Com. Cristina. Va multumesc! Numai bine tuturor!

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    am pimit un mesaj pe forum de la o mamica anonim,care ma intreba daca hainutele pot fi si din cele cu care dansa tine copilul imbracat in casa.pe aceasta cale,sper sa citeasca raspunsul meu...parintii fetitei sunt foarte necajiti,probabil ca hainutele cu care noi ne tinem copilasii in casa,ei o vor imbraca pe micuta afara.

multumesc.astept sa ma contactati pe mail.numai bine si multumim.

Floricica Avansata sandrada's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2009
    Postari in forum
    2.103
    BUna, as vrea sa ajut si eu cu ceva. Trimite-mi te rog numele si adresa pe care pot trimite un colet, pe PM sau pe mail la a.sandrada@gmail.com.

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    Multumim mami Sandrada,pentru ajutorul tau!Asteptam coletul sa ajunga!

Sa iti dea Dumnezeu tie si fetitei tale,multa sanatate si numai bine!Te anunt cand au ajuns la noi!

Te pup!

Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Buna. Ce fel de lapte praf bea? Eu as avea 3-4 cutii de Lactovit. Daca crezi ca ajuta cu ceva, pot sa-l trimit cu mare placere.......si-i voi mai pune si cateva hainute si jucarii ( din plush).

Floricica Nou Venita ancacornel's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2009
    Postari in forum
    202
    buna-am si eu cateva hainute pt ei.vreau adresa lor sa pot trimite colet.lasa-mi te rog pm.mersi

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    Buna,am si eu cateva lucrusoare.Imi poti da adresa?Multumesc!

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    Am sa intreb ce lapte bea si daca este ok,vb si te anunt sa il trimiti daca ai placere. Multumim.

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    Buna! Fetita impreuna cu parintii nu stau in bucuresti ci undeva prin ciorogarla. Mama mea este colega de serviciu cu bunica fetitei,asa ca cel mai bine eu am dat datele si adresa mea,ca ele sa ajunga la mine,dupa care mama le duce bunicii! Pentru toti cei care vor sa trimita ceva,va rog contactati-ma pe mail si va dau acolo toate datele de expeditie! Va multumesc tuturor!

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    valabil!daca mai doreste cineva sa ne fie alaturi!

numai bine!

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    valabil!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari