Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860

Cine ma poate ajuta cu Amazon plss

Caut si eu ceva si stiu ca era cineva care se ocupa cu amazon comenzi...eu as vrea :
    Fluffy Go Walkies (Colour Varies): Amazon.co.uk: Toys & Games cum procedez? multumesc

Floricica Nou Venita j_ulli_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    Cu amazon nu te pot ajuta,nu am cont acolo plus ca este mult mai dificil de cumparat .dar te pot ajuta cu ebay.co.uk daca iti este de folos.Am vazut si acolo catelul pe care il cauti tu si nu este diferenta de bani.

Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    buna si ce conditii au acolo? ca am vazut ca sunt diferite preeturi? este cu licitatie? nu sunt noi? cat ar costa in lei catelul? ms mult

Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    sunt si cu pret fix si licitatie.cel mai ieftin la pret fix este 21 lire in lei 118 (catelul este nou in cutie)

Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    si crezi ca pot obtine si un pret mai micut? ma poti ajuta? ms

Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    la pretul fix este impsibil sa negociezi,majoritatea sunt firme care vand.un pret mai mic se poate doar daca este licitatie si pretul nu creste f mult.am sa ma mai uit odata pe ebay si iti dau link-uri cu ce am gasit

mada_lyna
    Guest
    iti faci cont, completezi datele si la final platesti cu cardul. eu i-am facut un soi de cumparare fix pt produsul de mai sus si mergea,adica livreaza in Romania. astea sunt cele mai mari probleme: ca nu livreaza in Ro si/sau ca taxa de transport e f scumpa. plus ca peste 10 euro platesti o taxa de vama atunci cand ridici produsul de la directia vamala.
    cel putin eu asa am procedat cand am cumparat din SUA o crema si mi-a ajuns prod in 10 zile .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari