Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    As dori sa stiu daca marimile sunt mai mici sau mai mari decat varsta la aramis. . . I-am luat anul trecut un trening pt 4 ani desi el avea 2 ani si 8 luni, dar i-a venit perfect (baiatul meu e plinut, dar nu e inalt ptvarsta lui). Acum i-as lua unul de 5 ani. . . Ca ma gandesc ca e prea mic pt 4. Cine stie cum sunt marimile? Multumesc frumos! :)

Floricica Nou Venita elenaveronicavasile's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    79
    Buna. Hainele de acolo sunt de la mai multe firme. Cele de la miniwear se potrivesc de obicei. Oricum, mereu cumpar cu o masura mai mare. Spor la cumparaturi!

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    multumesc, elena!! deci, sa inteleg ca de obicei marimile sunt mai mici...

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    Buna,sunt mamici care au cumparat hainute de la aramis? Sunt si eu interesata cum a-ti procedat ca acolo sunt ieftine daca le cumperi la pret engros.

Floricica Avansata alyna-ch's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2009
    Postari in forum
    1.664
    Sunt mai mici ,majoritatea modelelor.
    Pretul lor este ok ,dar pe langa calcularea totalului in fctie de valoarea comenzii ,trebuie sa platesti si taxa de ramburs la fan curier ,parca era undeva la 45 lei ,nu mai retin exact.
    Transportul este gratuit dar nu si rambursul!

Floricica Cu Vechime simonikka's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2007
    Postari in forum
    7.571
    Da, și la comanda minimă de 300 lei îți mai adaugă un comision de 35%
    nu merită, după părerea mea, prea multe condiții

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    Eu as vrea sa merg personal acolo daca spuneti ca marimile nu se potrivesc. Fetita mea face un am in iunie dar cred ca o sa ii iau hainute de 2 ani,si asa ii iau si acum de un an jumate ca este inalta. Pacat ca au hainute dragute

Floricica Nou Venita elenaveronicavasile's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    79
    Eu sunt din Constanta. Noi ne-am strans mai multe mamici, am facut comanda toate si am impartit cheltuielile. A venit f putin.

Floricica Debutanta krisztike's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2008
    Postari in forum
    898
    Buna tuturor. Si eu am luat de 2 ori de la Aramis-mi se par frumoase si referitor la marime: cum a zis si Elena mai sus, unele se potrivesc altele nu, depinde de firma. Am luat Carter's care s-a potrivit super, Axtherix si felicie au fost putin stramte,Baby Q sunt putin mai mari,bodyuri ce am luat sunt toate bune,Baby boom au fost putin mai mari. A, si fetita mea e destul de inaltuta, dar slabuta pentru varsta ei.
    Daca sunt mai multe mamici si se impart costurile, eu zic ca merita, sunt hainute frumoase de tot. Daca faceti comanda, vreau si eu hainute. Putem sa dam anunt si pe forum, sa vedem daca se mai intereseaza cineva.

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    da, eu voi face comanda cu mamicile din Constanta...am luat si niste hainute pt 3- 6 luni...si nu stiam cum vor fi:prea mici , prea mari???

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    ma gandesc ca marimile sunt mai mici mai ales la hainele pt copii peste 1 an, nu-i asa?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari