Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita kikimik1's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26

centru de activitati Leap Frog pentru copii 8 luni - 3 ani

Centru de activitati este recomandat copiilor cu virsta intre 8 luni - 3 ani. Copilul este in siguranta (ca intr-un premergator) cu un scaun rotativ pentru a putea ajunge la orice jucarie din jurul sau. Va puteti lasa copilul in siguranta sa se joace el neavand posibilitatea sa iasa singur din scaunel.

Centru de activitati interactiv recompenseaza orice miscare cu muzica vesela, sunete amuzante, lumini si ritmuri de dans ce vor face bebelusul sa vrea sa invete si sa danseze.Stimuleaza copii sa invete prin muzica si joaca.

Pagina Tonomat transforma activitatile de pe masuta din activitati de invatare in descoperiri muzicale!

In modul Invatare activitatile ajuta dezvoltarea abilitatilor motorii in timp ce invata copilul alfabetul, numerele, numaratul de la 1 la 5, culorile, dezvoltarea limbajului si cauza efect.

Modul "Muzica" contine sunete de instrumente adevarate si diferite stiluri muzicale. Contine de asemenea clape de pian cu lumini stralucitoare ce lucesc in functie de actvitate si un glod de discoteca ce se invarte daca copilul se roteste.

Caracteristici:
    - usor de pliat si depozitat;
    - scaunul se roteste 360 grade.

Baterii:3 baterii AA

Livrare personala preferabil in Bucuresti!!

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    buna ziua ,imi puteti trimite si mie poze?nicodimionelia@yahoo.com. multumesc

Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    fiindca d-na s-a dus sa puna fetita la somn, imi permit sa atasez eu poze ( cu acceptul ei )

Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26
    Citat Postat de nicodimionelia Vezi mesajul
    buna ziua ,imi puteti trimite si mie poze?nicodimionelia@yahoo.com. multumesc
    v-am trimis pe adresa personala. rog verificati. ms!

Floricica Nou Venita mamamia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2010
    Postari in forum
    18
    In ce stare e si la ce pret il dati?

Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26

centru de activitati

Citat Postat de mamamia Vezi mesajul
    In ce stare e si la ce pret il dati?
    este impecabil doar ca nu mai este in tipla. pretul este de 200 lei (l-am cumparat cu 380 lei nou dar fiind folosit citeva luni de fetita mea.....) va rog sa imi spuneti daca va intereseaza pt ca trebuie sa dau un raspuns si altui solicitant. ms!

Floricica Nou Venita mamamia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2010
    Postari in forum
    18
    e cam mult pentru bugetul meu. daca nu il vindeti si mai negociati....

Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26

centru de activitat

Citat Postat de mamamia Vezi mesajul
    e cam mult pentru bugetul meu. daca nu il vindeti si mai negociati....
    l-am dat in acest w/end. dar mai am un antermergator pentru casa marca chicco (si il dau la doar 30 lei) si o sa pun si un scaun de masina pentru masina (are tapiteria pe margini un pic uzata dar in rest e perfect pentru utilizare la 80 lei). va rog sa imi spuneti daca va intereseaza vreunul din produse ca sa va trimit poze. numai bine!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari