Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice karinad's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2010
    Postari in forum
    358

Caut tricicleta copil de la 18 luni,doar cu cadru metalic

Astept oferte insotite de poze pe adresa de mail karinad20@yahoo.com

Floricica Novice karinad's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2010
    Postari in forum
    358
    astept oferte.......................

Floricica Nou Venita jeanne's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2009
    Postari in forum
    90
    Buna. Am o tricicleta identica cu cea din poza de pe linkul: Tricicleta Top Trike Air Fly Kettler O dau cu 400 RON - am luat-o anul trecut, este in perfecta stare de functionare, nu este zgariata sau rupta. I-am pus eu 2 goarne, insa baiatului meu nu-i place prea mult (ma innebuneste cu biciletele mari pe care le vede la altii), si cum stam la etajul 7 si liftul nu va mai mai functiona ani buni...imi e cam dificil sa o iau mereu la plimbare. Este excelenta pentru cei mici care nu pot pedala si nici de gropi nu ai de ce sa iti faci griji, pentru ca sunt groase rotile si nici nu zdrangane in mers. Centuri la ea nu am, insa se pot prinde usoe de scaun sau le poti cumpara de pe internet. Scaunul este reglabil. Caracteristicile le poti citi singura in link - tot ce scrie sunt conform cu realitatea. Am la ea totul - inclusiv cutia si cartile de prezentare.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari