Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860

Caut sandale baieti si pantalonasi scurti -2 ani

Buna ziua dragele mele,as fi interesata sa cumpar sau la schimb cu ceva din albumul meu niste sandalute inchise in fata de baietel 2 ani nu stiu exact ce masura..trebuie sa ajung sa-i masor piciorusul,este vorba despre un baietel dintr-o familie f saraca si umbla cu cizme acum unele ff mari de piciorul lui asa ca doresc ceva nu nou dar in stare buna si foarte ieftin sau donatie si pantalonasi scurti si tricouase..eu nu mai am asa mici ,daca aveti ceva astept aici linkuri si pret va multumesc!

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    Eu am mai multe hainute si papucei pt 2 ani, uita-te in albume, am si foarte multe reduceri : 1 leu buc, 4 lei buc., -50% reduceri etc.
    Picasa Web Albums - baby style

Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    si la noi in album gasesti hainute in stare foarte buna si la preturi mici mici mici..la mai multe produse facem si reduceri..avem multe pt 2 anisori. Picasa Web Albums - violeta canipeanu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari