Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nataliazaharia's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    92

caut paturica pampers

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    buna.o am eu,dar sa stii ca nu prea ai ce face cu ea,ca e f subtire si mikuta.

Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    92
    am si eu una de care bebe e indragostit.Nu se prea desparte de ea , air daca i se face somn sau e marait si nu o avem la noi e grav. Face un scandal cat casa. Cand o spal trebuie sa o usuc cu ventilatorul repede. Asta e si motivul pt care mai caut una doua bucati sa avem de rezerva . O dai? Cat vrei pe ea?

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    acum am vazut ca nu e chiar la fel.eu am una mika verde pe care scrie pampers si atat,si una albastra mai grosuta pe care tot la fel scrie pampers si e un iepuras mic,mic.cred ca face copilul diferenta.o sa o intreb pe vecina mea,ca si ea are,si intru maine sa iti zic

Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    92
    merci, trebuie sa fie neaparat asta. am mai gasit una din alta campanie si o ignora total. pe asta a vazut-o la alt bebe si era sa nu-l mai dezlipesc de ea.

Floricica Nou Venita fflori75's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    Citat Postat de nataliazaharia Vezi mesajul
    merci, trebuie sa fie neaparat asta. am mai gasit una din alta campanie si o ignora total. pe asta a vazut-o la alt bebe si era sa nu-l mai dezlipesc de ea.
    o am eu, dar nu am postat-o in album

https://picasaweb.google.com/102875022782578830476

este noua. daca doresti ii fac poza si-ti trimit. este identica. adresa mea de mess este fflori75

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari