Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maria_s's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2011
    Postari in forum
    295

Caut masinuta sau tricicleta cu mai multe functii!

Buna ziua!

Caut tricicleta sau masinuta cu mai multe functii, care sa poata fi folosita de la 6 luni sau 9 luni, ca antemergator, eventual si ca balansoar, iar apoi o tricicleta sau masinuta normala pana mai tarziu.

Floricica Nou Venita jeanne's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2009
    Postari in forum
    90
    buna. Eu am un premergator folosit doar in casa de la Dino Fisher-Price. Cand e mic se poate tine de coarne si sa mearga. Cand creste, poate impreuna picioarele din spate si sa stea cu funduletul pe el. Este excat ca in poze. Plasticul este de o caliltate excelenta. L-am folosit de la 8 luni (mi l-a adus cineva din afara) si acum dupa 1,5 ani este tot la fel (nezgariat, functioneaza cu 4 acumulatori, canta..). Noi nu il mai folosim..asteptam sa luam o bicicleta acum, asa ca il dam cu 200 RON.
    Incearca link-ul de mai jos... ai undeva in dreapta DEMO, TV-add ... Filmul si demo-ul spuns totul despre el:
    http://www.fisher-price.com/fp.aspx?...763&pcat=babyu

Floricica Avansata rose2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    2.365

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari