Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Am vazut ca a avut o mamica la vanzare dar nu mi-am dat seama daca s-a vandut sau nu.

Astept oferte.

Pup

Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Nu are nimeni?
    si alt monitor de respiratie?

Floricica Nou Venita dteodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    175
    am vazut eu pe okazii, dar mie mi s-a parut cam scump - vreau si eu sa cumpar pentru un finut.
    daca are cineva de vanzare un monitor la pret acceptabil, sunt si eu interesata

Floricica Nou Venita sabinica's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2009
    Postari in forum
    1
    Am un interfon ce nu mi mai este de folos, puiutul meu alearga acum prin toata casa.
    Il vand la 90 lei.

Floricica Novice danielas's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.07.2009
    Postari in forum
    336
    vezi monitor PHILIPS AVENT pret de achizitie Anglia 500 ron il vind la 260 RON in cutie originala cu toate accesoriile posibile cred ca este printre cele mai performante de pe piata are si functie de microfon(adica poti sa vb cu bebele), luminita de veghe, melodii,portabil,etc.
    vezi anunt

Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Ok, dar n-am gasit descrierea pe net, ce model anume? are fctie monitorizare respiratie/miscare? pe mine mai mult asta ma intereseaza, inca nu e vb de povestit cu bebele, vreau sa stiu ca respira si totul e ok.

Floricica Nou Venita cristash's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    36
    Anuntul meu nu va intereseaza? Sistem video de supraveghere cu sunet

Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Pai am zis un pic mai devreme ca pun accent pe monitorul de respiratie. Are o asemena functie cumva? sistemul video nu ma va avertiza in toiul noptii daca s-a intamplat ceva in timp ce dormim si nu respira bebelina

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari